Ziółka Dla Constantina

Status
Zamknięty.

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Niedawno ponownie zainstalowałem sobie Gothica 2 (po 2miesięcznej przerwie :unsure: )
I zacząłem grać od nowa - save moje przepadły - i chciałem robić misje dla wszystkich i to tak aby je przejść.
We wcześniejszych zapisać zawsze byłem w pracy u Bospera albo u Harada i dla Constantina misji nie wykonywałem, ale ten pierwszy raz musiał być :)
A więc jak dostałem misję "Zioła dla Constantina" to poszedłem do Zurisa i on powiedział mi, że tuż za bramą na lewo jest większość roślinek oprócz szczawiu królewskiego (albo coś podobnego), no to zebrałem wszystkie roślinki - nawet ten szczaw.
No i na zakończenie pozostała mi jedna roślinka: goblińskie jagody.

Help me plx - Czy ktoś mógł by mi powiedzieć gdzie można znaleźć te GOBLIŃSKIE JAGODY??

Z góry THX.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ona też tam jest... Poszukaj dokłądnie, ale tam jest... A po za tym miejscem jest jeszcze obok jaskini która jest na drodze z gospody do farmy sekoba... Ta z goblinami...
 

Sługa Beliara

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
21
Goblinie jagody są także na początku gry w wieży Xardasa. Trzeba zejść na sam dół i tam na ławeczkach (ławeczkach? ) jest bardzo wiele roślin , ale to chyba z NK działa (sam nie wiem) :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom