Zebranie Klanowe Xxl

Status
Zamknięty.

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
Postanowiłem odnowić pewną, zapomnianą tradycję tego forum…wróciłem do początkowego pisania tych zebrań, gdyż przypadkiem trafiłem, na część pierwszą. Mój czarny humor, może być pewną zaporą, jednak...może się spodoba...

Opowiadanie Klanowe XXL

1.Powitanie...

10.45 Pruszków

Bobek_666: Powiedz!!
Sudden Hoof: Nigdy nie powiem!!
Bobek_666: Ach, tak?!
Sudden Hoof: Tak!
Bobek_666: W tym wypadku... jesteśmy zmuszeni do ostateczności…
*Bobek zaczyna grzebać w swoim dość obdartym płaszczu, kupionym na przecenie w Lumpexie „U posłanki Beger” *
Bobek_666: Tak, więc panie Hoof… musimy zbezcześcić ten egzemplarz Regulaminu…
Sudden Hoof: Wy…wy…
Bobek_666: …co pan proponuję? Może tak wyrywanie stron, albo… *ironiczny uśmiech, sięga do rozporka*
Sudden Hoof: Nie odważysz się!!
Bobek_666: Czy woli pan dostać mokry egzemplarz, czy już po suszeniu?
Sudden Hoof: No dobrze powiem… wszystko
Bobek_666: Haha, nasze sposoby męczenia modów okazały się w 100 % skuteczne tak, więc kim jesteś panie Hoof?
Sudden Hoof: Jestem Mateusz, mam 15 lat, i urodziłem się…
Bobek_666: Eee… nie oto nam chodziło, mów kim naprawdę jesteś !!
Sudden Hoof: Aaarggh, mama mnie ostrzegała… Zostałem pozszywany z ciał odeszłych w nie pamięć modów, i stałem się krwiożerczym Zombie, kierującym się jedynie rządzą zemsty!!
Bobek_666 (mind): No to już wiem, co tak śmierdzi…swoją droga „The dog In the fog”…eee…to znaczy, musze tu otworzyć okno…

5 minutes later...po otworzeniu okna...

Sudden Hoof: Haha, Bobek nigdy się nie dowie, że kłamałem, tak naprawdę…
Bobek_666: Czego się nie dowiem?
Sudden Hoof: O holender,nie wiedziałem, że mówię to głośno…

2. Who’s who ?

12. 35 Nowa wieś

Sudden Hoof: Adminie, czy to aby na pewno był dobry pomysł, by wprowadzić nowy sposób okazywania rangi w społeczeństwie forum?
cLoNe_xx: To jeden z moich najdoskonalszych pomysłów.
Sudden Hoof: No taak, ale… *patrzy, na przebiegającego niedaleko usera w stroju Conana Barbarzyńcy*…w co mają być ubrani Moderatorzy?
cLoNe_xx: Ach…wybrałem już dla was, stylowe dresy z późnych lat 80, będą oddawały świetnie waszą prawdziwą naturę.
Sudden Hoof: Ale…ale ?
cLoNe_xx: Bez dyskusji, FORUM to JA…
Sudden Hoof: …a co wybrałeś dla Adminów ?
cLoNe_xx: My mamy do wyboru, fraki i garnitury, oraz krawaty Samoobrony… admin musi prezentować się nienagannie, nieprawdaż?
Sudden Hoof: Taak? To, czemu do cholery, nie masz na sobie spodni?
cLoNe_xx: … (ban IP)

3. Zjazdy, czyli zdjeźdzaj stąd!!

14.56 Stara Wieś

Blizna: No to w końcu możemy się zjechać, czy nie?
Verin: Blizno, jeśli uda nam się znaleźć miejsce, z którego jest niecały kilometr, od Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia, to na pewno pojedziemy, Świrus już zaczął poszukiwania!
Odyzoz: Martwi mnie jednak pewna rzecz, a jeśli okaże się, że na zebraniu nie będzie można pić ?
Jaracz: …albo jarać?

20 minutes later…

Świrus: Hey, hey !!! Mam odpowiednie miejsce, znalazłem…odkryłem!!
Blizna: Mów Świrus, gdzie to jest ?
Świrus: To jest tam wysoko *patrzy na niebo*
Verin:
Świrus: Rozmawiałem już z Bogiem powiedział,że może nam wypożyczyć Niebo na jakiś czas!!
Odyzoz: Taa ,ale jak dostaniemy się do nieba?
Świrus: Haha, zjemy wszyscy te Ptasie Mleczka Weedla i dostaniemy się do nieba!

10 minutes later…

Odyzoz: Teraz martwi mnie to, a co będzie jak zacznie lać? Alkohol nam zamoknie.
Jaracz: … co tam piwo, rozwodnione nie jest złe…skręty nam zamokną
Verin: Ciekawe, co z Świrusem nie wyglądał za dobrze, kiedy go ładowano do tej ciężarówki?
Blizna: Ale w białej koszuli mu do twarzy, co nie?



C.D.N… Coming Soon
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No nareszcie jakaś osoba podudziła te zebrania do życia. Fajnie że postanowiłeś napisac to opowiadanie. Jest ono bardzo fajne ciekawe i podoba mi się twój "czarny humor". Podoba mi się "Powitanie" jest ciekaw i pokazuje prawdziwą naturę Bobka
laugh.gif
. "Zjazdy, czyli zdjeźdzaj stąd!!" Fajnie że Świrus ma takie wtyki na mieście przynajmiej bedzie ciekawie
wink.gif


Mam nadzieje że już niedługo napiszesz kontynuacje!
 
E

eMzi

Guest
...incoming transmission...

18052005; 1539

No to bardzo dobrze, że ktoś "wskrzesił" tą tradycję (mimo, że wtedy jeszcze mnie na Forum nie było jednak czytałem każde Opowiadanie o Zebraniu Klanowym parę razy). Miło jest w końcu poczytać coś innego niż setki Opowiadań o Gothic'u tym bardziej, że to Opowiadanie jest o nas - społeczności Forumowej
laugh.gif
.
A co do samego dzieła - mi się spodobało i to bardzo. Mimo, iż jest krótkie to ma w sobie to "coś" co mnie wciągnęło i sprawiło, że czekam na następną część. Bardzo poprawnie ortograficznie (no dobra nie będę taki miły
tongue.gif
. W niektórych miejscach są niepotrzebne przecinki
happy.gif
) i językowo.
Loyal to the Game.
Verin
PS. Nie przesadzaj z angielszczyzną. Niektórzy mogą nie zrozumieć
wink.gif


...end of transmission...
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Mam kilka małych obiekcji wobec całości... Ładnie, że powróciłeś do naszych tradycji, ale nie powinieneś powracać, aż tak wstecz, chodzi mi o formę, już nieco zużytą i przestarzałą. Lepiej całość by wyglądała, gdyby miała formę tradycyjnego opowiadania, tak jak kilka ostatnich "Zebrań...". twój czarny humor troszkę mało czarny jak dla mnie... chyba, że złapałem jakąś znieczulicę, ale to nieistotne, całość czyta się całkiem przyjemnie. Eh wy młodzi... o emerytach to już zupełnie zapominacie, a mówicie, że to my mamy tego... no... Alzheimera.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Opowieść bardzo fajna, oczywiście bardzo śmieszna i dobrze że występują w opowiści oprócz modów userzy. Mam nadzieję że napiszesz kolejną część bo ta mnie bardzo wciągnęła, miała ten styl który tygryski lubią najbardziej
biggrin.gif
.


Pozdrawiam
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
super opowiadanie, ma to coś co wciąga, dobrze się to czyta, jest napisane (raczej
tongue.gif
) poprawnie ortograficznie. Tak podsumowując to bardzo fajne.
PS. Fajne jest to żę występują nie tylko modzi i admin, a także zwykli userzy.
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Niebędę komentował, Niebędę komentował, Niebędę komentował, Niebędę komentował, Niebędę komentował, Niebędę komentował, Niebędę komentował,
NIE WYTRZYMAM I ZKOMENTUJĘ!
To jak dla mnie za dobre jest
biggrin.gif

Piękne... Mówią, że powrót do kożeni Zebrań klanowych?
Hmmm... W takim razie zabieram się (znowu) za czytanie wszystkiego co "odczytam" jako posta z opowiadaniem...
Czarny humor? Możliwe... Nie wykluczam... Ja się nie znam na humorze, ale wiem jedno: On tu jest i bardzo mi to odpowiada!

Niewiem czy ktoś zrozumie to co napisałem wyżej... Ale to "opowiadanie" bardzo mi odpowiada!
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Hmmmm, ciągle mam wrażenie, że Sudden Hoof to StrażnikŚwiątynny
cool.gif


Zaś opowiadanie też mnie się podoba, nie widzę tu czarnego humoru, acz ciągle śmieszne, z sensem, brakiem błędów ortograficznych i z fabułą, da się przy niej odetchnąć od tych wszystkich opowiadań zalewających ten dział falą monotonności.
Czekam na ciąg dalszy.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Nieźle, ale do starych, dobrych "zebrań" napewno nie doszedłeś. Myśle, ze reaktywacja pisania oposów z zycia forum to extra pomysł. Wiadać, ze angazujesz sie na forum. Czarny humor, który zapowiadałeś jakoś sie niesparawdził. Nie znaczy to jednak, ze twoje dzielo jest do kitu. Nie..czyta sie milo i wspomina...
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Co tu dużo mówić zebranie jak zebranie poprostu w każdym znajdzie sie coś fajnego
smile.gif
. To są jedyne opy jakie czytam w końcu. To teraz jak zobaczycie kogoś w dresie top znaczy, że mod z GUP
smile.gif
.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom