Zebranie Klanowe 7 - Czysta Nieczystość

Status
Zamknięty.

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Zebranie Klanowe 7:Czysta nieczystość

Większość userów forum Gothic.up została zaproszona do luksusowego domu księdza biskupa Rumblera, spotkały się tam sławy, jak i wyrzutki forum.
-Witam, witam was moje dzieci- Rumbler pamiętał o swojej godności- jako ekcel...eske...eksel...YOŁ, a co mnie to obchodzi, witam was I AM RUMBLER, wynająłem (zbliżenie na kubły śmieci) zespół FUCK THE SYSTEM!!!!
-YEEEE- tłum szaleje.

Po długiej ciszy...

....(...)... ,a więc jeszcze raz- Rumbler był już troszkę wkurzony- FUCK THE SYSTEM!!! Jeden z kubłów drgnął, otworzyła się klapa i wyszedł z niej Sir Lucas, niezbyt przytomnie spojrzał na tłum, po czym...
-Witam...jestem Wojtek i mam 12 lat...
-YEEEE- tłum oszalał, Clone zemdlał, a Rumbler wskoczył na scenę i zaczął dusić Lucasa.
-Ja ci dam Wojtka, no ja ci dam- Rumbler rytmicznie trząsł Lucasem- dostaniesz takiego <<cenzura>> ,że nie usiądziesz prze tydzień ,ty <<cenzura>> .

Po opanowaniu sytuacji...

Teraz zamiast kubłów na śmieci ,widzimy Sir Lucasa, Strażnika Świątynnego, Alandila ,Wosia i Borysa. Po chwili zaczął się koncert, brzmiało to jak rzężenie połączone z gulgotem. Strażnik Świątynny walił swoim kubłem w ściane, Alandil uderzał pokrywami jedna o drugą, a reszta podśpiewywała w kółko.


“...FUCK THE SYSTEM,FUCK THE SYSTEM
FUCK THE SYSTEM,FUCK THE SYSTEM
FUCK THE SYSTEM,FUCK THE SYSTEM...”


Borys wziąwszy rozpęd wskoczył w dziki tłum, przez chwile unosił się na powierzchni, lecz po chwili ,nagła fala wciągnęła go. Sir Lucas wystąpił, i zaczął energicznie szarpać rozporkiem.
-No do jasnej...
...rozporek ustąpił, spodnie opadły, Lucas zaczął biec w stronę tłumu .Wszystko działo się jak w zwolnionym tempie, Rumbler krzyczał głośno „NIEEEEE” i zwoływał ochronę ,w ostatniej chwili anty terroryści rzucili się na Lucasa łapiąc go w locie, zaciągnęli go poza scenę co nie przeszkodziło mu krzyczeć głośno „FUCK THE SYSTEM”
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
NO i to sie nazywa "amatorka" totalne DNO
biggrin.gif


heheh żartuje, jak reszta opowiadań tego autora jest to utwór zajefajny
biggrin.gif
momentami abstrakcyjny ale kto by na to patrzył ważna jest ZABAWA
biggrin.gif
a tej temu tekstowi nie brakuje
biggrin.gif
 

Zelda

Member
Dołączył
3.12.2004
Posty
71
:D

została zaproszona do luksusowego domu księdza biskupa
happy.gif

Hhehe masz wyobraźnię
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
Sir Lukas za grobu !

bardzo fajne podoba mnie sie to !
biggrin.gif
;] i zespoł orginalny ;];] ;];]
biggrin.gif
super
biggrin.gif
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Widze że robi sie moda na opowiadanka w stylu "Zebranie Klanowe"

Ale extra to napisałeś i fajną mieli podśpiewke
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Ulisses

Member
Dołączył
29.11.2004
Posty
116
Zebranie Klanowe 7:Czysta Nieczystość

Dobre opowiadanie GaNdi.Jest się z czego pośmiać
biggrin.gif
.Tylko tak dalej.
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Stary, to było mocne. Widzę, że robi się już z tych ZK jakaś "Moda na Gothic". Ja sam w tej chwili piszę VIII część...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom