Zbroje

Status
Zamknięty.

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
Czy mozna bedzie kompletowac zbroje w g3????
Podobno tak. Beda zbroje skurzane ktore bedzie sie zakladac pod normalna zbroje,
kompletowac helmy, rekawice, buty itd.
Co o tym Sadzicie????
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Uważam że to całkiem dobry pomysł poniewaz same zbroje nie wystarczają hełmy, rękawice i buty podniosą realność gry.
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Mi się ten pomysł podoba, chciałbym by były nie tylko całe zbroje, ale rękawice, hełmy, buty itp.
 

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
ale podobno tak ma na serio byc tylko wiecej szczegulow:
naramienniki, naparstki, ochrona na bary , kolniez itd.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Niby fajna akcja z tym wszystkim i faktycznie zrobi z Gothica realniejszą gre tylko moim zdaniem robi z gothica Diablo lub Sacreda. Pożyjemy zobaczymy ;] Pozdro All
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
mi się ten pomysł bardzo podoba gra byłaby bardziej realna. Ale weście pod uwage że w poprzednich częściach też były naramienniki i hełmy i rękawice oraz buty tylko że nie były odzielone.Był jeden zestaw.Ale i tak jestem za tym żeby było więcej możliwości w ubieraniu się
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Oczywiście fajny pomysł kompletować zbroje , ale nie uważacie że będzie to odgapione od Morrowind'a przecież w tamtej grze właśnie tak jest , naramienniki , buty , nagolennice itp. Ale mniejsza z tym tak nowość zapewne doda dodatkowego uroku tej grze i dzięki temu bedzie się przyjemnij grało.
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
To był by całkiem fajny pomysł tylko bez tarczy bo dwóręcznej niebędze. A tak to si fajnie by było gdybyśmy sami mogli tesz robić zbroje, rękawice i buty.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Pomysł może i dobry, ale jak dla mnie niepotrzebny. Ja i tak nie mam wpływu na to, co PB postanowi, ale mi sie ten pomysł nie specjalnie podoba - nie zapominajcie, że Gothic to taki uproszczony RPG, po prostu. Jestem tylko za tym, żeby były oddzielnie hełmy i nowe rodzaje artefaktów - kolczyki, bransolety szyjne i bransolety nadgarstkowe.
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
podoba mi się ten pomysł (to samo jest w morrowindzie) chciał bym jeszcze aby był ograniczony ekwipunek bo przecież gdzie bezimienny to trzyma oczywiście wiem że to gra że może tak być ale gdyby był ograniczony ekwipunek gra była by realniejsza np. może być (tak jak w morrowindzie) że możemy unieść 100kg a np. kilof waży 2.7kg
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE podoba mi się ten pomysł (to samo jest w morrowindzie) chciał bym jeszcze aby był ograniczony ekwipunek bo przecież gdzie bezimienny to trzyma oczywiście wiem że to gra że może tak być ale gdyby był ograniczony ekwipunek gra była by realniejsza np. może być (tak jak w morrowindzie) że możemy unieść 100kg a np. kilof waży 2.7kg

Gothic to nie morrowind!!! Jest owiele lepszy i to że nie ma ograniczeć w ekwipunku jaki możemy unieść jest zaletą a nie wadą. Mówie tak dlatego że np. masz sytuacje ze masz ograniczona liczbę naprzykład do 100kg i masz 99kg załadowane i znajdujesz super miecz który waży 3 kg a w twoim ekwipunku są same porzebne i przydatne rzeczy i co robisz?? wyrzucasz cos biegniesz do miasta odkładasz coś i wracasz żeby wziąść ro co wyrzuciłeś?? W gothicu nie masz możliwości jak w Diablo II że teleportujesz sie do miasta a potem wracasz w to samo miejsce. I takie ograniczenie jest nie potrzebne. Ponieważ stało by sie zmorą dla graczy!

Po za tym kiedyś był już temat poświęcony kwesti ograniczonego ekwipunku
 

SwireK

Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
31
Dosyć ciekawy pomysł. Można by to wprowadzić ulepszyło by to grywalność gry i wogóle
wink.gif
 

Gor Na Bar

Member
Dołączył
7.5.2005
Posty
45
bardzo ciekawy pomysl wiecej ekwipunku i wszystkiego z tego co widzialem na jednym ze screenow to wyposazenie wyglada imponujaca
 

M@czo

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
25
Ten pomysł mi się strasznie podoba, ale bardzo zmieni klimat tej najleprzej gry na świecie. Miejmy nadzieje, że na dobre.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Myślę, że rozszczepienie poszczególnych części zbroi może sprawić dużo problemów i napewno będzie Bezimiennego to dużo kosztowac zanim uzbiera cały rynsztunek, ale pomysl mógłby się przyjąć bo to by rzeczywiście troche urzeczywstniło gre. Moim zdaniem cokolwiek zrobią Twórcy to i tak będzie genialne.

Pozdro
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
mi sie pomysl nie podoba, w koncu gothic to najlepsza gra na swiecie i ma malo niedociagniec, nie chce zeby bylo tak jak w morrowindzie ze masz ebonowy helm,deadryczny kirys, orkowe buty, szklane rekawice i pałke z ktora mozna latac to wszystko razem debilnie wyglada(dlatego jak gram w morka, to staram sie dobrze wygladac i miec jeden komplet), a gothicu jest dobrze i niech tak pozostanie!!!!
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Tak ten pomysł jest nie potrzebny i mam nadzieje że w Gothic3 go nie będzie bo w poprzednich częśćiach podobało mi sie właśnie to że zbroje są od razu skompletowane.
Zamiast tego wolałbym żeby było dużo wiecej rodzaji zbrój.
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Jest to bardzo dobry pomysł
biggrin.gif
Tak jak w morrowindzie można zmienić kropus hełm karwasze itp. było by fajnie ale na pewno nas nie posłuchają
laugh.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Mam nadzieje, że nas nie posłuchają bo kompletowanie zbroi jest bez nadziejne. Wyjdzie jakiś Morrowind czy Diablo. Wyobraźcie sobie Bezimiennego w skórzanej kórtce, hełmie rycerskim i pięknie zdobionych rekawicach jeździeckich. Mam nadzieje, że nie będzie kompletowania zbroi, ale będzie ich bardzo dużo rodzai i będzie w końcu można też kupowac je w sklepach w rozsądnych ilościach.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE Mam nadzieje, że nas nie posłuchają bo kompletowanie zbroi jest bez nadziejne. Wyjdzie jakiś Morrowind czy Diablo.
I co z tego. W Morrowind motym z łączeniem zbroi był bardzo udamy moim zdaniem. Można było stwożyć własną unikatową zbroje. A jak tkoś nie chce latać w zbroi złożonej z różnych części to niech poprostu nosi wszystko od kompletu i nie ma peoblemu.
dry.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom