Zbroja Ze Skór Zwierząt?

Status
Zamknięty.

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Wczoraj zaczełem grać w G1 (8 raz
biggrin.gif
) i jedna rzecz mnie gnębi od dawna, czy można jakoś zdobyć zbroje z skór zwierząt? Kiedy się wychodzi z Starej Kopalni (w czesie loadingu) jest obraz kolesia (Beziego?) wciągającego miecz (2-ręczny) z pofałdowanym ostrzem (taki można kupić u Harada w G2, gdy zostaniemy paladynem) i ma on na sobie dziwną zbroja której nigdzie indziej nie widziałem
huh.gif
. Wydaje mi się że to jest właśnie tą zbroja. Jeżeli ktoś wie jak moża wejść w posiadanie tej zbroi, albo że nie da się jej mieć, to proszę tu napisać. Z góry THX!
 

Orlan

New Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
10
Jak pierwszy raz przechodziłem grę to się nie mogłem doczekać kiedy ta zbroje dostanę lecz niestety niegdzie nie udało mi się jej znaleźć być może jest dostępna za pomocą kodów lub jest w nieużywanych w plikach tekstur. Myślę jednak że nie jest dostępna bo dawno by została okryta i opis zdobycia znalazłby się na forum.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Niestety nie ma takiej zbroi w Gothicu i jest ona tylko na pokaz. Po prostu aktorzy dali ją na obrazek i tyle. Mam wrażenie ze był podobny temat, ale dotyczył 2 części. Ta zbroja na upartego może przypominać tą, co dostajemy od Wilka. Ale nie jest pewne.
 

Alphadron

New Member
Dołączył
22.10.2005
Posty
20
Co do miecza, to on nazywa się w g1 Ciężki Dwuręczniak(bez komentarza), i można było go kupić od Skorpiona, po tym jak zwiał z obozu.A zbroję tą prawdopodobnie dają Bandziory(koło trolla i kamienia ogniskującego) po przyłączeniu się do nich, co uda się zrobić w dniu premiery Duke Nukem Forever
tongue.gif
.W skrócie: niemożliwe.

/EDIT/

QUOTE Chłopaki przecież ta zbroja to ciężka zbroja szkodnika z nowego obozu, taką włąsnie nosi Wilk i Lares, niestety nie można robić zbrój ze skór zwierząt, prawdopodobnie taka możliwość pojawi się w G3.

Obyś miał rację.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Chłopaki przecież ta zbroja to ciężka zbroja szkodnika z nowego obozu, taką włąsnie nosi Wilk i Lares, niestety nie można robić zbrój ze skór zwierząt, prawdopodobnie taka możliwość pojawi się w G3.

Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom