Zamknięćie Budy

Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Czy zamkneli już u was szkołe z powodu temperatury? Bo u mnie (a mieszkam w Poznaniu) jak na razie tego nie zrobily ,a naprawde bym to chciał (już świra w budzie dostaje) Mam nadzieje że niedługo zamnką!
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Ja bym się tak na twoim miejscu nie cieszył. Przecież później (możliwe, że nawet w wakacje) będziesz musiał odrobić. W mojej szkole mieli już zamknąć (3 dzień i temp poniżej -15C) ale są ferie.

Więc lepiej niech szkół nie zamykają, a temperatura wzrośnie. Żadna przyjemność zarywać potem soboty.
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Ja to niewiem czy umnie zamkneli( ale nawet jeśli by zamkneli to mam ferie).
Jestem u kuzyna i jest gożej niż w poznaniu. Dziś było -26 stopni C i musiałem iść na spacer. Przeszliśmy z 2 kilometry i wruciliśmy( zwykle robimy5-6). Gdy wruciliśmy, to o mało nie zemdlałem.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Baton @ 22-01-2006, 20:54) Czy zamkneli już u was szkołe z powodu temperatury? Bo u mnie (a mieszkam w Poznaniu) jak na razie tego nie zrobily ,a naprawde bym to chciał (już świra w budzie dostaje) Mam nadzieje że niedługo zamnką!
Chodź jeden z ziomków z Poznania ^^
Ja chodzę na podkomorską i jakoś nie zamierzają jej zamknąć.
A szkoda, gdzieś czytałem, że mają zamykać szkoły z powodu niskich temperatur, ale tyczy się to tylko podstawówek i gimnazjów. i podobno wielkopolski to nie dotyczny :/ A szkoda.
Cóż pozostaje Nam czekać i liczyć na łut szczęścia.

Pozdrawiam
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Co do mojej szkoły to nie wiem, ale jutro się okaże. Ale mam inną historyjkę. Mój kuzyn chodzi na studia. Dziś było minus 27 i zamknięto uczelnie, bardzo to było dziwne. Niektórzy jechali nawet 300kilosów a tu BANG i buda zamknięta.

QUOTE Więc lepiej niech szkół nie zamykają, a temperatura wzrośnie. Żadna przyjemność zarywać potem soboty.

Zgadzam się z tobą w 100%
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Mojej budy chyba nie zamknęli
dry.gif

Temperaturke mamy około -15 < - 25. Aktualnie -28
Dodam przy okazji że mieszkam w województwie świętokrzyskim (Końskie)
Pozdro100
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
U mnie w Bydgoszczy dzisiaj rano było -20 stopni C, a w dzień około 17. A co do szkół to raczej nie zamkną miałem wielką nadzieję że zamkną ale jak w wakacje mam to odrabiać to nie chce. W rosji to pewnie zamknęli szkoły, baa napewno zamknęli jak tam minus 30 C. Ale szkoła jakoś nie interesuje się za bardzo dojściem do szkoły w mrozie. W budzie jest ciepło a to w sumie od tego zależy. Woźny się stara
tongue.gif
. ja mam 1.3 km do szkoły i jak w piątek do niej doszedłem było minus 15 C to w szkole mówiłem przez nos, bo mi zamarzł
tongue.gif
. Myślę że szkołę by zamknęli gdyby były naprawde problemy z dojściem, jakiś naprawde durzy mróz albo zaspy śniegowe. To wtedy chyba.
Pozdrawiam
 
G

Gray_Fox

Guest
Moją szkołe?
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
A to dobre! Gdyby było z - 40 to by i tak nie zamkneli! Już taki los, jak trafiłem do gówna a nie szkoły to cóz..trza przeżyć xD
Poza tym jakby było z -30 to rodzicie, mnie nie pusciliby
smile.gif
I bym nie musiał odrabiac
smile.gif

A tak na poważnie, mojej szkoły nie zamknięto jak narazie, dziś ma być na pomorzu od -18 do -25 wiec jutro szkoła to chyba bedzie sopel lodu xD

QUOTE Więc lepiej niech szkół nie zamykają, a temperatura wzrośnie. Żadna przyjemność zarywać potem soboty.

Taaa i to z nawiązką
dry.gif


Wiecie co lepsze? Niech nauczycielki sie rozchorują, przynajmniej będą zastępstwa, i zero zadan domowych. A zime jakoś przeżyjemy.

Tyle.


QUOTE Czuje się urażony dry.gif Moja mama jest nauczycielką i jakośc nie męczy uczniów (1 -3 biggrin.gif). Ja mimo iż kilku nauczycieli bym ekhm to jakoś nie życze im śmierci, choroby itp. Warto się czasem zastanowić.

E tam, 1-3 to wszystkie nauczycielki było wporządku. JA też im nie życze, ale czasem nie wytrzymuje!
tongue.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Zgadzam się z Megarionem. Wolę przrboleć tą szkołę, niż później zarywać każdy weekend, żeby nadrobić zaległości. Chociaż... nie obraziłbym się, jakbym nie musiał iść jutro do szkoły, bo przez tą pogodę moje samopoczucie spadło prawie tak samo nisko jak temperatura. Ogólnie czuję, że pewnie będę chory
dry.gif
. Ale ogólem mówiąc jestem na za nie zamykaniem szkół
wink.gif
.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja tam chce aby moja zamkneli , jest taka fajna pogoda (z kumplami chodzimy ćwiczyc salta:D).I najgorsze ja mam ferie dopiero od 13 czy któregoś tam lutego:/.Będdzie nudno mokro i pewno zimno:/
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Ja również jak Moozi mieszkam w świętokrzyskim (Połaniec). Ja nawet chciał bym, żeby zamkneli szkołe, bo miałbym kilka dni wolnych, ale za to ferie by nam skrócili. Mi to nie szkodzi bo leśli mieli by skrócić feriie to sobie na obóz pojade i mnie nie będzie 2 tyg. Dla mnie to naprawde dobrze by bylo jakby zamkneli "obóz koncentracyjny dla uczniów".

Pozdro all.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
QUOTE (Gray_Fox @ 22-01-2006, 21:12) Moją szkołe?
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
A to dobre! Gdyby było z - 40 to by i tak nie zamkneli! Już taki los, jak trafiłem do gówna a nie szkoły to cóz..trza przeżyć xD
Poza tym jakby było z -30 to rodzicie, mnie nie pusciliby
smile.gif
I bym nie musiał odrabiac
smile.gif

A tak na poważnie, mojej szkoły nie zamknięto jak narazie, dziś ma być na pomorzu od -18 do -25 wiec jutro szkoła to chyba bedzie sopel lodu xD

QUOTE Więc lepiej niech szkół nie zamykają, a temperatura wzrośnie. Żadna przyjemność zarywać potem soboty.

Taaa i to z nawiązką
dry.gif


Wiecie co lepsze? Niech nauczycielki sie rozchorują, przynajmniej będą zastępstwa, i zero zadan domowych. A zime jakoś przeżyjemy.

Tyle.
Czuje się urażony
dry.gif
Moja mama jest nauczycielką i jakośc nie męczy uczniów (1 -3
biggrin.gif
). Ja mimo iż kilku nauczycieli bym ekhm to jakoś nie życze im śmierci, choroby itp. Warto się czasem zastanowić.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ja ma taką przyjemność chodzić do szkoły do SB. Moje liceum znajduje sie ok. 300 metrów od rzeki ... To sobie wyobraźcie jak jest ciepło
dry.gif

Mam nadzieję, ze zamkną LO choc na dwa dni, ale pewnie nic z tego... I tak u nas jest zimno (na ostatnim pietrze to juz lodówa czasami). Odrabiani mi nie pasi.. Nie lubie chodzic w weekendy do budy.

Pozdro dla tych z małopolski i tych co mają ferie 13 - 26 luty.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Dokładnie jesli zamkna teraz to na koniec roku bedziesz to odrabiał więc nie ma się co cieszyc..u mnie narazie jest wszystko ok, ale i tka do szkoły nie ide z powodu temperatury
smile.gif
xaxa
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ja mam teraz ostatni tydzień szkoły i ferie ( do 12.02 ). Myśle że nam szkoły nie zmkną, bo powiedzą że te kilka dni to jeszcze wytrzymamy. Moja szkoła znajduje się tak blisko wody że szok. Na przeciwko ( w lini prostej może z 500 m ) jest stocznia, a tam gdzie stocznia tam woda, a tam gdzie woda to tak jak pisała Sever nie za ciepło
dry.gif
Choć temperatura wacha sie w dzień od - 10 do - 15 to idąc do szkoły nie czyje palców u nóg.
Współczucie dla tych co mieszkają tam gdzie jest - 30 stopni...
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
W wakacje odrabiać... ? A co ty byś za lecje miał w wakcaje? Nic nie robisz! Pod koniec wakacji nic nie roisz na lekcjach chodzisz po dworze a tekie lecje to wole mieć od noramlnych!
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Właśnie patrzyłem na termometr jest -25...
Rano ma być jeszcze zimniej więc chyba podziękuje jutro szkole bo dzisiaj zdarzył mi sie nieprzyjemny wypadek a mianowicie coś wadło mi do oka i od łez zamarzły mi rzęsy i miałem do połowy sklejone oczy(nie mogłem ich maxymalnie otworzyć) dopiero w autobusie sie doprowadziłem do porządku.
A jaki z tego morał?A taki że dziś było tylko -15
tongue.gif
Więc wyobrażam sobie co będzie jutro...
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
No cóż u mnie teraz temp. jest -33*C stopnie ... ja tam lubie jak jest mróz (jak się urodziłem było -37*C) , ale szkoły też nie chcę żeby mi zamykali. Nauka mi nie przeszkadza , a tym bardziej mi na tym zależy bo w czwartek mamy dyskoteke
biggrin.gif
więc jak zamkną szkołę to i dyskoteki ni bedzie
dry.gif
tak więc wszystko jasne ...

QUOTE Pozdro dla tych z małopolski i tych co mają ferie 13 - 26 luty.

hehe dołączam się chociaż sam nie mogę się doczekać głupiego 13 lutego.

pzdr dla Sandomierza
biggrin.gif
moje miasto , ale urodziłem się w Lublinie (żyłem tam aż dwa lata
tongue.gif
a potem tutaj
tongue.gif
)

PS. Jutro w dzień ma u nas być -25 < -30
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
U mnie budy nie zamknęli i nie zamkną, bo mieszkam na pomorzu a tu jest marne -16 [chociaz raz nawet było -24] Zaraz mam wychodzić do budy, a jest teraz te -16, buda na 100% nie zamknięta; i ciesze się z tego, bo jak już ktoś wspomniał: faktycznie musielibyśmy odbrabiać wtedy wszystko w soboty, a prędzej bym sie pozygał niz zaczął zapierniczać w ferie, lub weekend
biggrin.gif


Jeśli już to mi mama pozwoli nie iść w taki mroz; już raz tak było, więc wiem, że gdyby było około -25, to bym nie szedł. Ale teraz niestety muszę
sad.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Heh to u mnie w Szczecinie nie jest tak źle. W dzień jest najwyżej -14 a w nocy najwyżej -23 wiec na zamknięcie budy to raczej nie mam, co marzyć. Mimo że w mojej szkole grzeją jak jest ciepło a jak zimno to juz nie. No ja nie rozumiem.
laugh.gif
A w dodatku mam jeszcze tydzień ferii wiec raczej moją szkole ominą wielkie mrozy.
dry.gif


Wczoraj to u mnie było naprawdę zimno. Akurat byłem wyjść z moim psiakiem
smile.gif
na dwór i postanowiłem sprawdzić mit o przylepieniu się języka do metalu. Sprawdziłem na palcu. Działa i potem boli.
biggrin.gif
Nie polecam.
biggrin.gif


Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom