Zakończenia Gry I Gildie

Status
Zamknięty.

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Pisze dwa tematy naraz, bo w końcu po co marnować czas na dwa oddzielne jak można je napisać tutaj :)
A tak konkretnie to chodzi mi o to, żeby ktoś napisał jakie są gildie i w której gildi jak sie kończy gra ,np.
-Assasyn - gra kończy sie tak tak i tak....

Zrobiłem ten temat, ponieważ gre dostanę na święta (widziałem już schowane pudełko <_< )
I od początku gry chciałbym być w najlepszej gildii :D

<_< Z tego co wiem to z gildii są: Assasyn, pośród orków, Rebelianci, Magowie i więcej o gildiach nie wiem, a o zakończemiu gry kompletna klapa :lol:
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
To jest tak masz trzy ścieżki do wyboru:
-ścieżke Inossa(dobry)
-ścieżke Beliara(zły)
-ścieżke Adanosa(neutralny)

Na to się składają rózne gildie:
-buntownicy i koczownicy(odbijanie miast orków i Assasynów)-dobry
-orkowie , najemnicy,assasyni(zabijanie buntowników i koczowników)-zły
-druidzi i magowie wody(lanie orków)-neutralny


No i są trzy końcówki:
-Innosa(wypełniasz zadanie zlecone przez Innosa i oddajesz arfetakty Adannosa i koniec)
-Beliara(oddajesz arfetekty Xardasowi i idziesz z nim do zachodnich krain)
-Adanosa(nie wiem xD)

To chyba tyle B)
Edit:sry za pomyłke już poprawiłem ;)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
QUOTE
zabijanie buntowników i assasynów


jakich assaynów?? assayni są sługami beliara i pracuja dal ork,ów troche wiec jak chesz byc zlym mozesz zostac najemkiniem albo assaynem ;]
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Dawid156, a nie jest przypadkiem tak?:

-Beliar - oddajesz artefakty w świątyni Beliara (Bakaresh)
-Xardas - oddajesz artefakty Xardasowi

Przynajmniej ja tak sądzę. A czy ścieżka Adanosa jest? Może i tak, może trzeba po prostu oddać artefakty Saturasowi.
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Nie ma żadnej ścieżki Adanosa -_-. Są:
-Innnos (oddajesz artefakty, zabijasz Zubena i wypędzasz orków)
-Beliar (oddajesz artefakty zabijasz Zubena, Rhobara, Xardasa i wypędzasz orków)
-Xardas (niszczysz artefakty, zabijasz Rhobara i ZUbena, uciekasz do zachodnich krain)

Następnym razem nie mąćcie i jak nie przeszliście gry nie podpowiadajcie bo tylko zamieszanie robicie.
 

Dawidosik

New Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
13
Dlaczego, grając każdą ze ścieżek musisz zabić Zubena. Troche to dziwne bo Zuben jest sługą Beliara
 

Orome

New Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
3
To co tu pisze jest pewne na 100% ponieważ ściągnąłem pełną solucję z www.gry-online.pl za 6,10 zł

Są możliwe trzy ścieżki:

Ścieżka Innosa - odbijasz wszystkie miasta z rąk orków (w ten sposób wypędzasz orków z Myrthany), a także odbijasz miasta Varrantu z rąk Assasynów [w ten sposób Varrant z powrotem staje się częścią Królestwa Myrthany, a przy okazji wyzwalania Ishtar (stolicy Varrantu) zabijasz Zubena], a także oddajesz artefakty Adanosa - Innosowi. Czyli generalnie w tej ścieżce chodzi o to, by artefakty Adanosa przejął Innos i żeby Myrthana i Varrant znów zostały zjednoczone pod berłem Rhobara II. Orkowie ucekną do krain północnych, a rebelia Zubena zostanie zdławiona. Nastanie pokój.
Ścieżka Beliara - generalnie w tej ścieżce chodzi o to, by zostać przywódcą Asasynów... Zdziwieni? Już tłumacze o co chodzi... Zdobywasz wszystkie artefakty Adanosa... ale zamiast oddać je Innosowi lub Xardasowi, oddajemy je Beliarowi w świątyni w Bakareshu. Wtedy Beliar objawia Ci swoją wolę... Jest wściekły na Xardasa, że zbyt się usamodzielnił... Masz rozkaz zabić go... Gdy tego dokonasz. Musisz wykonać zadanie, które zostało zadanie jednocześnie przy zadawaniu przez Beliara misji zabicia Xardasa... Beliar nie jest zadowolony z Zubena, uważa, że źle prowadzi Asasynów... Zabijasz Zubena i przejmujesz dowodzenie nad Asasynami... gra sie kończy... Czyli generalnie chodzi o to by oddać artefakty Beliarowi, zabić zdrajców (Beliara i Zubena) i przejąć dowództwo nad Asasynami.
Ścieżka Xardasa - Xardas trzyma z orkami! Jest ich przywódcą! Musisz oddać artefakty Adanosa jemu, zabić króla Rhobara II, zniszczyć wszystkie miasta ludzi, tak, by orkowie zdobyli władzę... Czyli: oddajemy artefakty Adanosa Xardasowi, zabijamy Rhobara, niszczymy ostatnie punkty oporu ludzi i teleportujemy się z Xardasem do nieznanych krain...
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
przeciez xardas nie chce zeby orkowie wygrali tylko zeby byla rownowaga i trzeba zabic rhobara i zubena
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom