Zakazane Imperium

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Przymierzam się do zobaczenia podobno ciekawego serialu Zakazane imperium. Prohibicja i gangsterka w stanach :)

df7f8d6bc522c72f349e506268444973.jpg


Jedną z głównych ról gra dość znany aktor :) Ale zawsze w cieniu aktora drugoplanowego.
Ktoś miał styczność z tym serialem? Jakie wrażenia?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Serial niezły, oglądałem 1 sezon, na drugi się nie załapałem, sam nie wiem czemu. Godny polecenia. Trochę podobny do Rodziny Soprano. Szczerze polecam, nie tylko gangstera i prohibicja także myslę że większość znajdzie w nim coś dla siebie :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Mam go na dysku i chyba teraz, po skończeniu Breaking Bad, zabiorę się za niego.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Podoba mi się ten serial. zwłaszcza, Buscemi :) W końcu dostał główną rolę i świetnie ją odgrywa. Generalnie wszystko fajnie zbalansowane. Fabulała, intensywność doznań. Można naprawdę wczuc się w tamte czasy. Nie wiedziałem, że to wychodzi spod ręki Scorsese&Whalberg, a to potwierdza, że to nie byle co.





Jestem w połowie 1 sezonu.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jestem po 10 odcinku pierwszego sezonu. Nie powiem, serial ma klimat. Chociaż jak na tego typu produkcję, akcja nie wrze. Nie odbieram tego jako minus, po prostu trzeba się chyba przyzwyczaić do tego rodzaju budowy napięcia.
Co mnie... hmm.. śmieszy (?) to poziom erotyzmu, który jest baaaardzo wysoki. Zauważyłem, że ostatnio w takich serialach po prostu seks i to często jego ostrzejsza forma, jest aż nadto używany (chociażby Gra o Tron). Dupczenie i golizna nie występuje w każdym odcinku, ono występuje średnio co 20 minut (odcinek trwa godzinę), a sceny są często bardzo odważne. Nie to, że mi to przeszkadza, ale odbieram to niejako jako tani sposób na przyciągnięcie widowni. Z drugiej strony, taka jest rzeczywistość, więc po co ją zakłamywać.
 
Do góry Bottom