Zaginieini

Status
Zamknięty.

zator

Member
Dołączył
29.11.2004
Posty
35
gdzie są zaginieni ludzie?? Walone zadanie!!! mOj obecny stan:
-list dextera od ravena
-uwolniłem czzeladnika thorbena
-gadałem z tym piratem co yora miał mu dać paczke
-dowiedziałem się że farmerzy tez zginęli

PROSZE PO POMOC

Ps. To jest potrzene żeby wstąpić do wodnego kręgu a, żeby mieć szpon beliara i wejść do portalu (zebrałem ornament cały) trze należeć do wognego kręgu prawda????/
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Za farmą Sekoba jest obóz bandytów zabij i przeszukaj . W Khorinis jest rybak Farim pogadaj z nim idź do Martina idź do Farima i problem rozwiązany . Innych wiesiów ( np : pracownicy Akila lub Bengara ) nie znalazłem , reszte zadania zaginieni będziesz mógł wykonać w Jarkendarze
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
Też mam problem z tym zadaniem przeszukałem cały las za farmą sekoba i nie ma tego obozu
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Ten obóz jest tak bardziej po lewej ( jak stoisz tyłem do Bronka ) za jaskinią Saggity
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
O zaginionym mówi ci też Gavlell to ten z portu co buduje statek
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Jeśli chcesz wiedzie to jeden z zaginionych jest w samym Khorinis, a dokładnie zamknięty w wierzy niedaleko domu Thorbena (stolaż), Klucz na jeden ze strażników a o tym zaginionym dowiesz się od jednego z chandalaży bronią
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
A nie mortis . Jak się pomyliłem to sorki
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
ja znalazłem klucz do jakiejś wieży i go znalazłem w pokoju obok sypialni strażników zamknięty w kufrze (byłem straznikiem) nie jestem pewien czy to klucz do tej wiezy sprawdzę to
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Nie, to klucz do wieży obok kuźni, znajdziesz tam tylko dobry, krótki miecz :|
A co do głównego tematu wątku: mogłes nie przeczytać listu od dextera, to wtedy costam sie robi, ale istnieje sposób, żeby się z tego buga uratować, poszukaj gdzieś na forum...
 

moostuu

New Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
21
m

Idz z listem do Vatrasa,a potem zostaniesz pierscieniem wody w gospodzie "Pod Martwą Charpiom"

[ : Wto Lut 22, 2005 7:27 pm ]
Idz z listem do Vatrasa,a potem zostaniesz pierscieniem wody w gospodzie "Pod Martwą Charpiom"QUOTE CODE
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom