Zadania Nowicjiusza

Status
Zamknięty.

Grom

Member
Dołączył
15.8.2005
Posty
30
Witam . Przeszedłem Gothic 2 łowcą smoków całkiem niedawno , tera postanowiłem przejść tą spaniałom klimatyczną i genialną (a co
smile.gif
) gre magiem ognia . Wykonałem zadania dla paru magów ... tera mam wykonać zadanie dla jakiegoś alchemika w klasztorze magów ognia ( podziemia) ale jestem lolem i zapomnialem jak on sie wabi......
huh.gif
pamiętam tylko że mam u niego do wykonania 2 zadania , znalesc i dostarczyc jakies ogniste pokrzywy ( mowilem ze jestem lolem i niezabardzo pamietam czy akurat tak sie nazywają...
rolleyes.gif
) oraz..... jakąś recepture/przepis/zwoj z przepisem na ... -hmmmm- na jakąś miksture
rolleyes.gif
? Nevermind..... więc jeśli ktoś przeszedl gre magiem ognia i jest łaskaw- bezurazy -mi odpowiedziec , to śmiało
cool.gif



Pozdroofka

Grom
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
A więc oto "przepis":

Ogniste pokrzywy znajdziesz koło kamiennego kręku na farmie Sekoba.
Ten przepis na miksturkę jest w spiżarni. Klucz ma Gorax, który da Ci ten klucz jeśli weźmiesz zadanie od niego.Jest ona za skrzyniami( poszukaj),

Pozdro
tongue.gif
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Z recepturą już wiesz, ale te pokrzywy możesz znaleźć (trza mieć ich 7 i tam jest ich 7) przed kamiennym mostem prowadzącym do klasztoru magów. Po co łazić aż na farmę, skoro pod nosem są te pokrzywy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom