Zadania dodatkowe !!

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Potrzeba mi doświadczenia więc chciałbym nabić troche na zadaniach. Napiszcie na jakich zadaniach nabiliście niezbędne doświadczenie. No wdzięczny był bym jak byście napisali jak rozwiązć dane zadanie ??
biggrin.gif
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
no to najlłatwiej nabić na gildii złodziejii zadania:
:arrow: Specjalne zadanie Halvora dostarczyć paczke od Balrama
:arrow: Halvora Zabić bandytów koło farmy Akilla i dać mu ich rybe
:arrow: i nie wpakować Renegaru
Zalęzy na którym jestes poziomie, ale to też jest:
:arrow: Od jack'a w porcie dowiadujemy się o zajętej przez banytów jego latarni wystarczy ich zabić
Tradycyjnie
:arrow: możesz pozabijać wszystkie stowrki oczywiście
Można też:
:arrow: Iść od bramy przy targowisku w lewo pozbiearć zioła i na końcu zabić banytów łatwo ich pokonać!
Jak coś mi jeszcze prztyjdzuie do głowy to napisze!
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
:arrow: No możesz też uwolnić Joe z wieży , klucz do tej wieży ma Peck jest on w burdelu "pod czerwoną latarnią"dostaniesz za to 400 doświadczenia.

:arrow: weź zadanie od Erola i odzyskaj jego kamienne tabliczki do bandytów, będzie pięciu bandytówpo 100 doświadczenia

:arrow: ale najlepiej to idź na polowanie na tym napewno najwięcej zyskasz , a jak nie byłeś jeszcze w jarkendarze to idź do niego jak tylko będziesz mógł bo tam będą bardzo dobrze punktowane zadania i będzie ich bardzo dużo ja na podczas pobytu w jarkendarze zdobyłem aż 8 leveli.
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Najłatwiej expa dobijać na potworkach, a jak te się skończą no to ytrzeba kombinować... Znajdź słoneczny aloes dla Sagity (maj jaskinię w lesie za farmą najemników) Aloes jest prezed jaskinią czarnego trolla, a jak jesteś w stanie zabić czarnego trolla (a raczej jak ci się chce bo trolle to raczej kwestia czasu a nie umiejętności
tongue.gif
) to jeden z gości na farmie da Ci za jego skórę sporo expa i kasy.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Tak właściwie to zabicie czarnego trolla to nie jest rzaden problem wystarczy że kupisz od Zurisa zwój zmniejszenie potwora i jak zmniejszysz trolla to możesz go tłuc nawet lagą i tak wygrasz.
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Popieram, Smoka-ożywieńca... Czarny Troll po Zmniejszeniu Potwora, gdy byłem na 11 poziomie mając Wilczy Kieł (45 DMG) zszedł na 1 strzał... a co do doświadczenia:
1) 1000 PD za zabicie Czarnego Trolla
2) ziomek, z którym masz polować na zębacze daje Ci 50 PD * akt w którym jesteś (ja w II akcie dostałem 100 PD, mój kuzyn w III - 150 PD)
3) koleś na farmie Onara, który chce od Ciebie skórę Trolla (nigdy nie mam pamięci do imion) da Ci za nią 500 PD, 500 sztuk złota i 3 eliksiry leczące 100 PŻ
4) klepnij gościa - dostaniesz 200 PD i odzyskasz skórę Trolla... jeśli jesteś czeladnikiem u Bospera dostajesz za nią 350 sztuk złota...
5) dodatkowe doświadczenie i ulepszenie Cię przyjdzie za Słoneczny Aloes (nie wiem ile, nie chciało mi się szukać Sagity), do tego koło Czarnego Trolla są 2 tabliczki - z tego co pamiętam Magii II i Broni Dwuręcznej II
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
stworki stworki i jeszcze raz stworki
biggrin.gif
za smocze zebacze jest az 400, ale sa bardzo silne, ja rzucam na jednego bryle lodu i go zabijam. a latwo je odciagnac od stada.
przyjmuj jak najwiecej zadan, z czasem je wykonasz i bedziesz mial upragnione doswiadczenie :wink:
 

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
Dużo XP daje Merodian za uaktywnianie kamieni ogniskujących{500 1 razowo}
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
W bibliotece uczonych są podesty z książkami możesz je przeczytac za każdą dostajesz chyba 150 exp
 

adamk

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
35
hih

idz do lasu narobic halasu czyli zabijaj zwierzeta zawsze tak robilem jak mi brakowalo pkt doswiadczenie ale jest to nudne ale robie to mimo tego sprobuj chyba ze masz problemy z zabijaniem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom