Zacina Mi Się Gothic4 Arcania

Status
Zamknięty.

Bagnuuś

New Member
Dołączył
17.2.2011
Posty
3
Witam serdecznie szukam jak najszybszej pomocy w rozwiązaniu mojego problemu. Zacina mi się Gothic 4 ArcaniA i nie wiem co mogę z tym zrobić próbowałem grać na minimalnych ustawieniach i nic mi to nie pomaga.

SPRZĘT :
- NVIDIA GeForce GTX 460
- cztero rdzeniowy procesor AMD Phenom(tm) II X4 955
- Windows 7 professional


Komputer ma jakiś miesiąc i to na pewno nie wina jego wieku proszę o jak najszybsze rozwiązanie mojego problemu
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
To, że masz problem i oczekujesz szybkiej pomocy, nie upoważnia cię do zakładania trzech identycznych tematów, aby zostać zauważonym. Za to warn.

Co do problemu: oryginał?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Czy wgrałeś hotifixa i późniejszego patcha? Powinny się one zainstalować same przy aktualizacji, ale mogłeś anulować, więc pytam.
Rzeczywiście, konfiguracja komputera nie powinna wskazywać na taki stan rzeczy. Ile masz fpsów podczas gry? Tnie ci się wszędzie, czy tylko w miastach? Powiedz jeszcze ile masz pamięci RAM.
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Ja jednak zaryzykowałbym stwierdzenie, iż chodzi tu o coś innego.

Mianowicie o Windows 7 - tam często Gothic się źle wgrywa i czegoś brakuje, nie uruchamia się, bądź właśnie są takie przycięcia. A tym bardziej, jeżeli to 64 bit ;)
Ew. możesz jeszcze w confingu zmienić ilość rdzeni w procesorze, które mają być "przeznaczone" na grę. Poradnik jak to zrobić był gdzieś na forum.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Cóż, jestem posiadaczem Win 7 64 bity. Sprzęt mam zdecydowanie starszy od podanego powyżej, a z Arcanią nie miałem żadnych problemów. W dość komfortowych warunkach pomykałem na full detalach.
W związku z powyższym wydaje mi się, że problem leży gdzie indziej, a system nie ma tu nic do rzeczy.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Cóż, jestem posiadaczem Win 7 64 bity. Sprzęt mam zdecydowanie starszy od podanego powyżej, a z Arcanią nie miałem żadnych problemów. W dość komfortowych warunkach pomykałem na full detalach.
W związku z powyższym wydaje mi się, że problem leży gdzie indziej, a system nie ma tu nic do rzeczy.
Ja również jestem posiadaczem W7 64 bity (jak Biafra), i mi się nie zacina. Grałem na full detalach i płynnie się grało. Sprzęt mam podobny do wymienionego w pierwszym poście, więc wina leży głębiej - jak na moje oko piracka wersja w której brak kilku plików.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom