Zabij Niewolników, Którzy Uciekli Z Silden

Status
Zamknięty.

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Dostałem tą misję od jakiegoś orka (niepamiętam imienia, on chyba pilnował niewolników). Więc znalazłem niewolników którzy uciekli lecz zamiast ich zabić, zaprowadziłem ich do Buntowników którzy ukrywają się w lesie i zostawiłem ich tam, nie przejmując się tym. Po jakimś czasie wyzwoliłem Silden i skierowałem się do następnej wioski. Gdy grałem sobie popatrzyłem jakie mam misje do wykonania i zauważyłem że nie wykonałem jeszcze misji "Zabij niewolników, którzy uciekli z Silden" ani nie została z anulowana. :angry:

Moje pytanie brzmi jak wykonać tą misję lub ją anulować. Niewolnicy są teraz u Buntowników, ale zadanie wciąż mam. :(

Proszę o odpowiedź :(

Pozdrawiam ;)
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Niestety z niektórymi qestami się tak dzieje. To jakieś niedociągnięcie gry. O i le mi wiadomo bo temat był już poruszany musisz przyzwyczaić się do zalegających nie wykonanych qestów. Ja w trakcie gry miałem takich kilka.
 

Fixty

New Member
Dołączył
8.3.2007
Posty
5
CYTAT(evenement @ 08-04-2007, 16:19) [snapback]137674[/snapback]
Niestety z niektórymi qestami się tak dzieje. To jakieś niedociągnięcie gry. O i le mi wiadomo bo temat był już poruszany musisz przyzwyczaić się do zalegających nie wykonanych qestów. Ja w trakcie gry miałem takich kilka.


Zgadza sie. Jednak mozesz też zrobić tak (jeśli Ci nie żal tych niewolników) jak już zaperowadziłeś to zabij. Zadanie sie wykona. A u buntowników tez exp dostałeś. ALe jak grasz z buntownikami (jak ja) to nie zabijaj ich i sie przyzwyczaj :) Pozdro
 

Szymon3

New Member
Dołączył
10.4.2007
Posty
6
No to jak do nich zaprowadziłeś to i tak przećierz będziesz miał zabić przewudce buntowników to przy okazji zabijesz tych niewolników
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom