Zabić Czy Nie Zabić?

  • Thread starter michal_banszel
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
M

michal_banszel

Guest
Zrobiłem juz wszsytko w nordmarze, wybieram się do geldern i takie pytanie, bo dałem Lee kamień teleportacyjny do Rhobara... Lee chce zebym mu pomog go zabic, ale przeciez Rhobar dał mi misje i obiecał berło więc co mam robić?? help...
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
To zależy od ciebie i z kim zamierzasz trzymać. Możesz z ignorować prośbę Lee ale jak trzymasz z Orkami to nic nie stoi na przeszkodzie by go po prostu zabić. :)

Ja dałem Lee kamień ale jeszcze nie zabijem Rhobara, narazie nie zamierzam jagby co, to zabije go później. Radzę ci byś na razie zostawił tą misję, będziesz się tym martwił później.
:lol:
Decyzja zależy od ciebie :)

Pozdrawiam ;)
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja mam taki sam dylemat, ale w imię tego, że jestem po stroni Buntowników i po stronie Króla to dałem tylko Lee kamień i niech tam sobie siedzi w tej świątynii :D Szkoda, że PB spartoliła osobę Lee ... Miałem nadzieję, że gdy będzie taka akcja, że jakoś bedzie się ją dało załagodzić, że Lee znów zostanie Generałem etc ... A tu tylko opcja o zabiciu Króla ... Zawiodłem się na tym ... Pozdrawiam
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Wykonaj obie misje-wykonaj zadanie Robara,daj kamien teleportacyjny Lee i ubij krola-po sprawie.
 
M

michal_banszel

Guest
CYTAT(Zomin Powraca @ 20-04-2007, 16:11) [snapback]139015[/snapback]
Wykonaj obie misje-wykonaj zadanie Robara,daj kamien teleportacyjny Lee i ubij krola-po sprawie.


A nie będzie mi już Rhobar to niczego potrzebny??
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
Zomin co ty wogole gadasz jak zabije Rhobara trzymajac po stronie Buntownikow to po ptakach Wkoncu Rhobar daje ci berlo varantu zeby Innos porzemowil do Ciebie ludzkim glosem i zebys zniszczyl artefakty Adannosa wiec nie wprowadzaj go w blad <_<
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Do pytania w temacie: Rhobara możesz przecież zabic pod koniec gry jak już da ci berło. Nie musisz go zabijac od razu.
A Lee jest w Klanie Wilka. ( Na przyszłośc używaj opcji ,,Szukaj'' )
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Johnny... Co ty za bzdury gadasz ? Lee jest Klanie Ognia. Apropos michale, myślę, iż najlepiej będzie jak zostawisz to na później. Najpierw powykonuj wszystkie misje, a potem (jak już powiedziano) go zaciukaj, jeśli chcesz oczywiście albo olej tego questa. ;)

Edit : myślę, że to już powinien być koniec tego tematu :)

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom