Zabójstwo Estebana

Status
Zamknięty.

razorix

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
15
już kilka razy prubowałem z poradnikiem i za każdym razem mi sie nie udawało i nie wiedziałem co zrobić. pppppppppoooooommmmmoccccccyyyyy!!!!!!!!

Zwracaj uwagę na błędy ort., bo nawet w nazwie tematu są...
I nie pisz takich słów jak to ostatnie :p :D
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
CYTAT
Wchodzimy do obozu, po rozmowie ze strażnikiem, spotykamy bandytę który ma nasz portret, i zaczyna nas szantażować. Na początku gadamy z Estbanem, który daje nam zadanie znalezienia zleceniodawcy, który chce go unicestwić, nie pomożemy mu :] pomożemy temu, który chce go unicestwić. Więc gadamy ze Snafem oraz zabijamy bandyte z naszym portretem, przestaszony kopacz mówi nam o Fisku. Gadamy też z innymi kopaczami, których znajdziemy koło siedziby Snafa. Zbieramy informacje od wszystkich, żeby obciążyć kowala Huna a dowiemy się to głównie od kopaczy, Snafa i jego pomocnika, po zebraniu informacji idziemy pogadac z Hunem. Powie nam wszystko o zleceniodawcy jeśli powiemy że chcemy go unicestwić, oraz przyniesiemy mu paczkę stali, którą znajdziemy w jaskini bandytów. Znajdziemy ją wychodząc z obozu, idziemy w lewo cały czas przy skale, aż dojdziemy do niewielkiej jaskini z dwoma bandytami, zabijamy bandytę i bierzemy towar uważaj po drodze na Bagienne Golemy, oraz Węże Błotne. Huno kieruje nas do Karczmy Snafa na drugim piętrze, dowiadujemy się że Handlarz Fisk, jest zleceniodawca i prosi nas o to żebyśmy mu pomogli, zgadzamy się na jego plan i idziemy, powiadomić Estebana, że znasz zleceniodawcę on wysyła, swoich ludzi, żeby zajęli się Fiskiem a ty go zabijasz i bierzesz tabliczki, możesz wreszcie wejść do kopalni!
Źródło: http://gothic.org.pl/noc-kruka/solucja.html


Co Ci się nie udaje? Może nie robisz wszystkiego po kolei. Przeczytaj ten fragment solucji powyżej i spróbuj jeszcze raz przejść tą misję. Jeśli nie będziesz mógł sobie poradzić, to napisz dokładniej czego nie wiesz.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
heh miałem ten sam problem wsztystko przez huno,nie trzeba go zastraszyc bo nie przejdziesz
 

Bloodwayne

New Member
Dołączył
19.6.2008
Posty
26
Obgadać 3 kopaczy na placu.Paoula pomocnika Huna i samego Huna
Powinno być wszystko dobrze.Nie będe się rozpisywał jak uczynił to mój kolega wyżej.Później do karczmy Snaf nas już umówił na górze...zzz F.. a sam zobaczysz z kim
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom