Za Trudna Gra?

Status
Zamknięty.

Spinaker

New Member
Dołączył
6.8.2007
Posty
5
Witam,
Mam dziwny problem, bowiem gram na średnim poziomie trudności i mając 10 lvl mam problemy w walce z wilkiem ;/ A z dwoma to już kompletnie, przeważnie ginę. Mam ognisty miecz (100dmg) i lepszą walkę mieczem. O co tutaj chodzi? <CO?> Praktycznie co chwilę muszę load robić, bo ginę.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Z wilkami się trudno walczy, to fakt. Ale np. ścierwojady, czy pojedynki na arenach są aż zbyt proste. Dodaj jeszcze trochę punktów w siłę to będziesz więcej punktów życia zabierał. Trzeba mieć patent, np. trzymać "strzałkę w dół" i prawym przyciskiem myszy uderzać, albo przy lepszej walce m. to "strzałka do przodu" i lewy przycisk myszy, okładać wilka ciosami to w końcu go pokonasz. Popróbuj.


Pozdrawiam.
 

Spinaker

New Member
Dołączył
6.8.2007
Posty
5
Ścierwojady fakt, banalne są. Pojedynki na arenie też. Ale topielce np nie. Problem w tym, że wszystkie pojedynki na arenie mam już za sobą, zostały mi tylko topielce na wybrzeżu (i w jaskini), orkowie pod Vengardem i jaskinia pod drugą osadą (pierwszą, która jest opanowana przez orków), bo w okolicach już nie mam co robić...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Spinaker @ 07-08-2007, 21:14) [snapback]149791[/snapback]
Ścierwojady fakt, banalne są. Pojedynki na arenie też. Ale topielce np nie. Problem w tym, że wszystkie pojedynki na arenie mam już za sobą, zostały mi tylko topielce na wybrzeżu (i w jaskini), orkowie pod Vengardem i jaskinia pod drugą osadą (pierwszą, która jest opanowana przez orków), bo w okolicach już nie mam co robić...



Jak za trudno to weź sobie zmniejsz na low poziom ;)
A tak na serio to jak pisał kolega wyżej zainwestuj w siłę i walkę mieczem, wspomagaj się czarami, plus dobry pancerz.
Nik nie mówił , że będzie łatwo.
Niestety Gothic 3 ma to do siebie, że jest bardzo zróżnicowany poziom wymagań potworów, w negatywnym słowa znaczeniu.
 

Szmajl

Member
Dołączył
18.7.2007
Posty
35
Na pewno się opłaca. Co więcej, sądzę, że to najlepsze rozwiązanie. Nie daj się zwieść - wilki to jedne z najlepszych potworów w grze, a gdy gra się tnie przysparzają jeszcze więcej kłopotów. Przydałby się też na nie dobry łuk lub kusza.

Pozdrawiam. ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Spinaker @ 07-08-2007, 23:34) [snapback]149814[/snapback]
A może w zdrowie inwestować? Czy się nie opłaca?



Oczywiście, od zawsze w każdej grze zdrowie to jeden z podstawowych elementów.
Im więcej życia, tym dłużej żyjesz i nie odczuwasz tak szybko zadanych obrażeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom