Z Kim Dobrze Zyc?

Status
Zamknięty.

phenomx4

New Member
Dołączył
29.10.2008
Posty
6
Witam.
Jestem nowy i chcialem dodac jakis post.
A wiec... do kogo polecacie dolaczyc, z kim najlepiej zyc itp. ???
bardzo mile widziane jakiekolwiek odpowiedzi :)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
To zależy,którą ścieżkę boga chcesz wybrać. Jeśli chcesz walczyć dla Innosa to współpracuj z buntownikami. Jeśli wybierzesz Beliara, wykonuj zadania dla Asasynów. Trzecie wyjście to orkowie. Po prostu trzymaj z orkowymi najemnikami.
Ale i tak niezależnie którą drogę wybrałeś możesz w każdym momencie przyłączyć się do kogo chcesz. Zdobędziesz wtedy więcej doświadczenia
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
A moje pytanie jesta takie jaką ścieżka będziesz szeł jeśli Adanosa to z orkami,Innosa to z buntownikami a jeśl Beliara to z Asasynami.Oczywiście jesl chcesz możesz iść drogą Innosa a trzymac z orkami.W sumie to gdy spotkasz Xsardasa wybierasz dorogę przejścia gry.Ja np wybilem wszystkich i dopiero poszedłem do Xsardasa.
Pozdrawiam Szczur.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Dla mnie najfajniej jest grać po stronie Innosa a zakończyc ścieżką Addanosa. Wybijasz wszystkich orków, assasynów, a na końcu zabijasz słabego Rhobara II, który nie jest w stanie rządzić krajem silną ręką. Jakby nie było to i tak Innos na tym skorzysta. :)
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
ja też wolę być buntownikiem, a gdy na końcu zabija się Rhobara można tym samym wykonać zadanie dla naszego starego przyjaciela Lee który obiecywał zemstę na królu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom