Youtube G2Nk

rafalrafal1313

New Member
Dołączył
15.11.2010
Posty
16
witam zamierzam robić serię filmików na youtube pt. dzieje buntowników zapraszam do oglądania trailera ! http://www.youtube.com/watch?v=G-6IgYgwRCs
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Odrazu ci mówię że jak chcesz żeby spodobał się twój film użytkownikom z tego forum zrezygnuj z Ivony i sam dubinguj ewentualnie kogoś poproś jak byś miał problemy to ja mogę pomóc z dubingiem ale nie wiem czy mój głos na coś się przyda xD

PS. Jeżeli ktoś uważa ten post za bezsensowny proszę o delete :)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Po obejrzeniu tego "traileru", mogę powiedzieć, że jedyne co mnie w nim zainteresowało, to kilkusekundowy fragment w czasie 3:35, myślałem że coś zacznie się dziać, ale potem ta długa i nudna walka oraz oklepane teksty... jeśli cała seria taka będzie, to nie wróżę olbrzymiej rzeszy fanów (chociaż niektórzy obejrzą wszystko, pfff).

Co do samego lektora, wiesz jak bardzo wnerwia kiedy Ivonka nie czyta polskich znaków? Strasznie irytujące!
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Krzychu, moim zdaniem Ivona nie jest zła, w końcu ktoś kto dosyc radzi sobie z jej używaniem.

Rafal, zwracaj uwagę na poprawnośc dialogów, bo niektóre słowa powtarzają się w 1 zdaniu. Zapowiada się to wszystko bardzo ciekawie. Jestem zaskoczony, bo jak tu wchodziłem to inaczej sobie to wyobraziłem. ;)
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Heh nie mówię że ivona jest zła tyle że może się tu nie spodobać ;p
Zobaczymy jak ten film ci wyjdzie przyznam się że do tych czas polubiłem tylko jedną serie filmów z syntezatorem mowy mianowicie ten CLICK wszystkie odcinki są zajeb... według mnie xD

PS.Twój film też zdaję się wyglądać na ciekawy więc z chęcią poczekam ;]
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
do tych czas polubiłem
dotychczas ;)

krzychu, ta historia Freda i Gorna, a przynajmniej ten odcinek, który dałeś w linku jakiś taki nudny trochę.
Osobiście z seriali o Gothicu lubię i polecam Prawdziwą Historię by Quarior - ciekawa fabuła + wiele powalających tekstów.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
polecam Prawdziwą Historię by Quarior
No cóż o ile pamiętam to Quarior oraz reszta tych dobrych reżyserów została zbanowanych na YT, chyba że się mylę.

Co do tematu.

Ja mam jakieś mieszane uczucia co do tego, ale warto poczekać na rozwój wydarzeń. nakręcisz pierwszy odcinek to wtedy ocenimy.
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
szkeleton no masz racje Quarior i reszta dostali bany tylko chyba powstały jakieś konta, gdzie dali ich filmiki.

A co do trailera do zrób film zobaczymy jak Ci to pójdzie.
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Wysoki to trzeba obejrzeć parę filmików by zrozumieć ;p
Ale racja ta Prawdziwa Historia też jest ciekawa jak będę miał czas to obejrzę all ;p
 
Do góry Bottom