Xbox360

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
W tym temacie możemy porozmawiać o wszystkim co dotyczy next genowej konsoli jaką jest Xbox360. Wszelkiego typu pytania zadajemy tutaj, dyskusje ogólnikowo o konsoli prowadzimy tutaj. Chyba że chcecie porozmawiać na temat gier to proponuje zrobić coś takiego aby przed nazwą Topicu dawać w nawiasie nazwę konsoli na jaką wyszła dana gra. Przykładowo:
[xbx360]Gears Of War
Wszystko wtedy będzie przejrzyste i proste :p
(proszę tutaj pisać swoje opinie na temat owej konsoli i różnorakie pytania)

Tak więc zachęcam do dyskusji ;)
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
To więc napiszę.

Mam w planach kupno Xboxa360 i chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto się orientuje kiedy premiera gry Halo Wars jest na tą konsolę bo mam jeszcze w planach kupić Halo 3, The Force Unleashed no i jak możecie to podajcie mi jakieś ciekawe tytuły jakiś fajnych FPS'ów ale bez boskich interwencji i tak dalej :)

A konsola nawet fajna :D
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Halo wars?
Z tego co się orientuje, było można pobrać demo na Xboxa360. Poszukaj w necie, coś na ten temat powinno być. Fajne FPS i shootery?
CoD 4, CoD 5 ( zdania są mieszane, niektórzy mówią że nie wypał drudzy, że gra przyzwoita) FC 2. Przede wszystkim, obowiązkowym tytułem na Xboxa 360 jest Gears Of War 1 tak samo jak dwójka ;)
Osobiście też planuje kupno tej konsoli, jeszcze sam w sobie walczę czy xbox czy może PS 3 ale jednak chyba wybiorę x pudło ;]
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Call of Duty to są odgrzewane kotlety.

Bardzo ujęła mnie gra Saint's Row 2 i Ressistance Fall of Man ponoć gry z pierwszego Xboxa wchodzą na tego nowego to prawda ? acha ja z swej strony polecam Fable 2 fajna kontynuacja hitu sprzed lat :)
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
CYTAT
ponoć gry z pierwszego Xboxa wchodzą na tego nowego to prawda

Na pewno jakieś chodzą, wydaje mi się że ileś tam wybranych tytułów. Część chyba możesz pobrać przez live a inne odpalać z płytki ;)

Saints Row ?
Coś na wzór GTA :]
Fable ?
Jedynka była ciekawa, dwójka podobno też stoi na wysokim poziomie .
 

DEF18

New Member
Dołączył
30.8.2010
Posty
6
Darth Revan najlepszymi grami na x-klocka są gears of war 2 i gears of war.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
@up
Nie ma najlepszych gier i najgorszych. Wszystko zależy od konsumenta.

Ja czasem gram w Dead or Alive 4, polecam :p W moim rankingu ta gra jest na równi z Tekkenem.
 
Do góry Bottom