Xardas I Portal....

Status
Zamknięty.

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Zdobylem berło Varantu i Kostur Wiecznego Wedrowcy (Zuben i Robar nie zyja) przynosze Xardasowi on mowi ze dobrze fajnie...no i zeby sie udac z nim do tego portalu. Z tego co sie orientuje to jest to ten portal na polnoc od Geldern. Kiedys bylem juz tam i widzialem kamien teleportacyjny pisalo na skale ale jak klikalem to mowil ze nie moze nic zrobic. Teraz ide Xardas rusza sam ja sie teleportuje na miejsce ide od Geldern. Na drodze stoja orki zabijam ide dalej stoji czlowiek w zbroji paladyna tyle tylkko ze nie ma nad nim zadnego imienia nazwy poprostu nic rzuca sie na mnie (tych paladynow jest moze z 4) ide dalej i dochodze do tej skaly Xardasa nie ma no i nie ma nawet tego kamiennego portalu co byl wczesniej co robic?!
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Musisz iść z Xardasem, po drodze będzie sporo łowców głów. Wiem, że wydaje się, że to daleko ale tak naprawdę to jest tylko z max 15 min chodzenia a wrogowie nie są silni.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
W gothicu 2 tez tak mialem-poszlem do Słonecznego Kręgu-z Xardasem ale nie chcialo mi sie powoli isc a jak tam szybko poszlem czekalem z godzine a Xardasa nie ma nigdzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom