Wymordowanie Magów Ognia

Status
Zamknięty.

Szkodnik Wilk

New Member
Dołączył
20.1.2005
Posty
5
Dziennik z życia Bezimiennego

Gomez planował atak na Wolną Kopalnie,czemu sprzeciwili się Magowie Ognia.Gomez zastanawiał się co zrobić,w końcu kazał wymordować Magów Ognia,tylko Miltenowi udało się uciec.A Gomez zaatakował Wolną Kopalnie.Najemnicy nie odparli ataku i polegli,a A Gomez zają kopalnie,ale nie na długo.Ja i Gorn odbiliśmy ją,ty razem Gomez nie odparł naszego ataku i kopalnia znowu była Wolną Kopalnią. Bezimienny
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Xardasie1234, twoje "opowiadanie" jest tragaiczne. Załuguje max. na -20/10. Paskudny styl i ciężko się połapać, po prostu bełkot. I sam żeś niczego nie wymyślił. Tragedia.
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
szczerze to to opowiadanie(sorry że obraziłem wszystkie opowiadania bo to chyuba streszczenie jest 0jest najkrótsze i najgorsze jakie widziałem
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Kolejny typ który prubuje na siłe napisać swoje streszczenie do ( w tym wypadku ) 4 rozdziału gothic 1. Co to za nowa moda :?: Nie obrażając solucji, to ta solucje jest do bani... Koniec kwestii ... :?
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
Co to jest?
Po co to napisałęś ?
Zaby meic post?
Daje ci nnajgorsza możliwą ocene :x

P.S jak ktos to niedawno powiedizał ,,Za takei opo powinien być BAN~!"
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Co to ma być??Nawet się nie wysiliłeś żeby nie napisac coś ciekawszego i dłuższego a przy tym ewidentnie zerżnołeś fabułe z jednego z rozdziałów w GI.Styl, pisownia są po prostu do kitu!Jak nie masz jakiegoś dobrego pomysłu to nie pisz na siłe bo efekty są żałosne.Radze zmienić podejście!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom