Wymagania I Gra

Status
Zamknięty.

krystian123

Member
Dołączył
20.2.2009
Posty
31
Znam wymagania i wszystko co potrzebne. Jednak przeszedlem wszystkie czescie gothica I,II,NK i zamierzam wziasc sie za III.Mam 768MB RAM,1.7GHz,ATI RADEON 9500 256mb.Czy ktos z Was mial/ma i gra podobnie? Czy zmniejszenie wymagan pozwoli mi na wmiare swobodne granie ? Jeszcze nie instalowalem gryi nigdy tak powaznie w nia nie gralem jedynie u kolegow. Da sie jakos zmniejszyc ?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie da się zmniejszyć wymagań. Co najwyżej możesz kombinować coś z tym - http://gothic.org.pl/forum/index.php?showtopic=13842
A co do twojego sprzętu. Dokup sobie RAM, najlepiej od razu 1 GB. Wtedy może jakoś znośnie ci pójdzie na low. Bo z tym co masz to nie wróżę ci w miarę normalnej gry.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Niestety zmartwię Cię, bo mam podobny sprzęt i raczej nie pójdzie Ci gra.
Chociaż z tą grą nigdy nic nie wiadomo :p
Mam podobną kartę graficzną (Radeon 9600) oraz 1,83 GHz procesor [RAM mam 2GB ale komputer odczytuje tylko 1GB].
U mnie na minimalnych się tnie. Spróbuj z łatkami albo popatrz stronę, którą podał Ci Rangiz.
Ale bez nowego sprzętu nie pocieszysz się ani grafiką ani grą x(
 

krystian123

Member
Dołączył
20.2.2009
Posty
31
Chcialem juz dawno kupic tyle ze gadac z moja "familią". Oczywiscie bedzie nowy komp CALKIEM NOWY ale to dopiero za rok bo wtedy,cytat "beda tansze sprzety i lepsze" . Jest w tym troche prawdy ale...
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
NoNameMan. Gry kupic nie zaszkodzi, tym bardziej, że będziesz dysponował nową maszyną. A między Bogiem a prawdą ta gra czasem lepiej chodzi na słabszych kompach. Źle zoptymalizowana. A tak nawiasem mówiąc. Genezy Twojego nicku szukac w Gothicu czy w pewnej trylogii, gdzie głównym bohaterem był bezimienny Clint Eastwood? hehe.
 

krystian123

Member
Dołączył
20.2.2009
Posty
31
Kraver Lynch --> Tak nick z gothica ,chcialem inny nick ale byl juz zajety

Byloby dobrze gdyby gra w ogóle mi sie wlaczyla ;D Zaintstalowalem gre i pojawia mi sie na TLE PULPITU napis"Gothic 3" i po 2 min pisze ze mam wlazy plyte do napedu... Szukalem cracka nie ma a jak mam plyte to nie czyta...i tak se pogralem xD
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Masz pirata? Bardzo nieładnie! -_-
Jeśli wgrasz łatki to crack przestanie działać, ponieważ zmienia się wersja gry.
Ze wszystkimi grami tak jest.
(gdybyś miał oryginała, to ten problem miałbyś z głowy ;])


Z tego co pamiętam, to po wgraniu któregoś z patchów nie potrzebna jest płyta.
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
jak ja zainstalowałem Community Patch 1.6 FULL to gra chodziła mi bez płytki.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Na moim sprzęcie GIII idzie na minimalnych detalach i nie ma większych przypałów ;P Tzn. czasem się tnie w niektórych lokacjach, ale bez problemu moge walczyć i robić inne czynności ;) Wiadomo, że jak się pojawia nagle 10 orków obok to zryw na jakąś chwilę, ale w miare upływu sekund ściny opadają. A mój sprzet to ta sama grafika co Twoja, procek 2.8 ale fizycznie 1.7 ;O ;/ 2 gb ramu z czego na pewno nie używa całej ilości ... Więc powinno Ci pójść ;) Oczywiście powgrywaj patche i licz na szczeście ;)
 

krystian123

Member
Dołączył
20.2.2009
Posty
31
Czy znacie jakies patche oprocz :Community Patch 1.6 FULL ?

Wysoki93 -> Pirat... kolega mi przegral ktory ma taki sam komp i mowil ze mu na prawie na luzzie dziala a ja mu zabardzo nie wiezylem dlatego zdecydowalem sie napisac.

P.S Nie wiem moze pomoze ten patch jeszcze go niezainstalowalem ale mam nadzieje i jak ktos zna inny patch,latke i odrazu dziekuje Wam za udzielanie i za pomoc. Myslalem ze malo kto tu powie .
 

krystian123

Member
Dołączył
20.2.2009
Posty
31
Dzieki Wam dziala mi gothic mam tam male zacinki ale jest dobrze ;) Nie sadzilem ze postaci wyglad sie zmieni tzn Diego ,Gorn i inni z wczesniejszych czesci troche inaczej wygladaja xD Dzieki jeszcze raz PoZdroo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom