Wykuwnie Broni Z Czystej Magicznej Rudy

Status
Zamknięty.

volum3

New Member
Dołączył
17.6.2007
Posty
4
a wiec tak po wykonaniu wszystkich zadan dla ingavara z klanu mlota nauczyl mnie on wyrobu mieczy z czystej magicznej rudy i tak niewiem jak je zrobic bo nigdzie nie moge znalezc skladnikow ani przepisu bardzo prosze ze jezeli ktos wie jakie skladniki sa potrzebne i gdzie znajde projekt mieczy niech napisze :D
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Nigdy nie da się przewidzieć, ani powiedzieć gdzie jest jakiś przepis, to kwestia szczęścia bo przepisy są rozniesione losowo. Jest taki przypięty temat gdybyś chciał "Szukasz Jakiegoś Nowego Miecza, Nowej Tarczy Itp?", tam znajdziesz położenie mieczy (nie zułytych) i ile musisz otworzyć skrzyń by go mieć np. chcesz Gniew Innosa nie zużyty, by go mieć musisz otworzyć aż 48 skrzyń, tylko nie pomyl skrzynie z kuframi, tam jest napisane położenie skrzyń. :D B) :) ;)

Wracają do tematu, przepisów szukaj u każdego kupca i kowala jakiego spotkasz, możesz przeszukiwać też w różnych kufrach. Nie mogę ci powiedzieć dokładnie bo nie da się tego określić ale myślę że wcześniej czy później uda ci sią naleść. :D :) ;) B)

Składniki też szukaj u handlarzy i w kufrach tego też się nie da określić gdzie może być :D :(

Myślę że pomogłem :D :)

Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom