Wygląd Strony

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Hej aż zdziwiony jestem, że czasem tu jeszcze coś się dzieje. Tylko dlaczego strona jest tak nieczytelna i odpychająca? Myśleliście nad liftingiem? No i słabo u was z pozycjonowaniem przy risenie i elexie. 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
wyjaśnij to znaczy dla ciebie że strona jest nieczytelna, bo dla każdego znaczy co innego, a ja niekumata :D
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
W sensie, że układ strony do przebudowania. Baner na pół strony. Wpisy z małą czcionką. Strona taka pstrokata i ciemna. porównajcie sobie z motopomocni.pl - co prawda tutaj baner też z newsami jest duży jednak układ strony wg. mnie jest czytelniejszy. 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o cenna uwaga,
no fakt wg baner trochę za duży i niusy tak mega ciasno jak w tabelce, złudzenie jakby miały zlać się w całość ;)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Czy ja wiem. "baner na pół strony" dokładnie tak samo jak na stronie, którą podałeś. Na tej stronie o motorach tytuły newsów są za duże (przynajmniej dla mnie). No i wiadomo jak ktoś ma pieniądze to może sobie pozwolić na kupienie jakiegoś fajnego projektu lub coś podobnego :)
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Wygląd nie zachęca, ale no w sumie strona niestety stała się niszowa (?) W sumie ciekaw jestem ile macie wyświetleń. 
 
No gothic up za to się zlewa i nie do końca jest estetycznie.
Fakt kasa od google to już inna sprawa.
 
 
Edited:
jeszcze widzę, że są daw paski menu na stronie. Mógłby być jeden. Ten górny to większość wrzucić do "o stronie lub o nas". Forum niepotrzebnie się dubluje. 
 
Do góry Bottom