Wydobywanie Rudy I Czytanie Ksiąg

Status
Zamknięty.

marvin13

New Member
Dołączył
6.6.2007
Posty
20
W Gothicu 3 (najpierw grałem Gothica 3) było tak że jak się wydobywało rude to zdobywało się 6 czy 8 sztuk rudy a tu kopie i kopie i nic. Tak samo jest z księgami w Gothicu np. dostawało się 5+ do prastarej wiedzy a tu nic się nie dodaje, mogę czytać i czytać i nic. Czy to da się jakoś naprawić i czy wogóle się, może coś źle robię. Już nie wiem, niech mi ktoś to wytłumaczy.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
W Gothic1 nie dostajesz nic ci nie wypada za kopanie w bryłce w kopalni. Tak samo jest z książkami - nie dostajesz expa za ich czytanie. Taka możliwość jest dopiero w Gothic2.
 

marvin13

New Member
Dołączył
6.6.2007
Posty
20
szkda bo to bardzo przydatne a czy są rośliny które coś dodają bo to też mnie interesuje i czy w księgach można się czegoś interesującego dowiedzieć czy po prostu jest tam napisane byle co, co mi się nie przyda.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
To zależy w jakich. Niektóre opowiadają o historii królestwa, np. o bitwach. Inne mogą być o potworach - wiem, że jest taka jedna, gdzie opisane są golemy - napotyka się je w pewnym zadaniu. Są jeszcze też księgi traktujące o kręgach magii. Ogólnie lepiej czytać księgi, jest w nich wiele przydatnych i ciekawych informacji. Nawet jeśli nie przyda ci się ona w grze, to zawsze możesz dowiedzieć się czegoś ciekawego o historii Królestwie Myrtany.
 
K

kajtosz

Guest
Nieprawda niektóre książki w gothicu 1 coś dają w nowym obozie była jedna która uczyła wyrywania krwiopijcom żądeł
 

marvin13

New Member
Dołączył
6.6.2007
Posty
20
Jeśli są takie książki które coś dają tak jak mi ktoś tu powiedział to proszę o podanie dokładne miejsce położenia, co dają, ile kosztują gdyby ktoś miał.

Mam jeszcze drugie pytanie jakie wy mi książki polecacie, bo nie wiem które się opłaca czytać a które nie, proszę mi wymienić te przydatne.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Poiwedz mi kolego Ty jeste? n00b czy kto ?? Bo czytam ju? kolejny Twój temat czy tam post, oboj?tne co i wsz?dzie sie o co? pytasz ... A jaka ksi?ga, a czy w GI s? jakie? ro?liny, które co? daj?, a czemu ten klucz jest w 6 rozdziale, a czemu nie wypada mi ruda w 1 cz??ci Gothica, bo jak gra?em w 3 to mi wypada?o, a czemu nie moge wbi? lvlu wi?kszego od 8 ?? Bo tam gdzie poluj? to mnie zwi?rz?ta zabijaj?, a nie chce i?? do 2 rozdzia?u, nie mog? znale?? chrz?szczy, a temat z najwy?szymi punktami w GIII to to ju? jest jaka? kur** masakra ... Sk?d Ty sie urwa?e?, to wszysto jaka? prowokacja z Twojej strony czy masz na czole napis kretyn ?? Bo ja ju? nie wiem jakich mam s?ów u?y? na widok Twojego Nicku i postów ... Tragedia <_<

Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale wyluzuj - Kushi
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Ehh, zes mu nagadal. Mysle ze temat do zamkniecia, ale jeszcze nie wiadomo, o które ksiazki Mu chodzi-czy te co sa np. wsklepach czy te na ,,stojakach"... Zadna ksiazka nie uczy zadnych pozytecznych rzeczy(prócz miejst potworów np. ze Cytuje:
,,Cieniostwory to dzikie zwierzeta, które zaatakuja kazdego, który osmieli sie wejsc na ich terytorium. Mozna je znalezc najczesciej w ciemnych lasach i jaskiniach.(...)" czy jakos tak)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom