WRZÓD!!!!!

Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
On jest po prostu nienormalny!!!!!!! Gdy przez dłuższy czas go nie zabiłem i cały czas się za mną wlókł, to mówił strasznie głupie rzeczy. np. mówił, że
we dwóch zabijemy Gomeza i będziemy żądzić Starym Obozem. Nie no świr. Po co oni dali tego WRZODA!!!!!! Żeby był ktoś głupi i wkurzający????
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
wrzód jes dlatego bo zawsze się zdażają tacy ludzie co są świrami i w kolonii go nie mogło zabraknąć....
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
nienawidze tego gostka...ale naszczęsie jest APAP, poniewż jest bezpieczny i moge go brać choć lecze sie na wrzody
tongue.gif
...a tak na serio to myśle że wrzód to po prostu biedny facio, który dostał świra przez separacje od świata zew....
 
A

Anonymous

Guest
Ten wrzód chyba jest po to żeby można go zabić! :twisted: :twisted: :twisted:
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
nie wiem dlaczego go tam dali chyba dla tego ze zawsze znajdzie sie ktos kto cie bedzie tak w kurzal ze cie w koncu szlak trafi i bedziesz go chcial zabic, albo dla tego, zeby dotrzymywal ci towarzystwa, ale jak ma byc takie towarzystwo to ja dziekuje. kolo zobaczy glupiego ścierwojada i pierd*** :evil:
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
ten wrzód tak mnie wkurzł ze go zabiłem


Chyba każdy zabił Wrzoda. To nie jest żadna nowość, więc po co o tym pisać. A wracając do tematu to jak chodziłem ze Wrzodem wszedzie to po jakimś czasie powiedział ze wstawi się za mną u Diego i zrobił to. :shock:
 

Szczep

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
86
Ja go nie zabiłem
smile.gif
. Można z niego zrobić dobrego towarzysza, jeśli pozna się zasadę działania postaci w grze. Usunąłem mu te głupie kwestie, dałem zbroje i miecz porządny. Poza tym zrobiłem tak, że walczy z potworami zamiast od nich uciekać. Teraz łaże z nim wszędzie i nic nie zastąpi mi takiego towarzysza.
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
O czym ty mówisz?????????Chyba go kodami tak zrobiłeś bo inaczej sie nie da.
 

Szczep

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
86
No no no o to mi chodzi. Grałem pare razy z kodami jak już przeszedłem grę całą. No i dzięki temu uzyskałem takie efekty
smile.gif
. Lista moich zmian w świecie Gothic'a byłaby dłuuuuga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom