Wrażenia Z Gry

Dorim

New Member
Dołączył
18.9.2017
Posty
5
Witam.
Jako iż niedawno ukończyłem pierwszy raz w swoim życiu Gothic 2: Noc Kruka, poproszono mnie o podzielenie się z użytkownikami tegoż forum moimi wrażeniami. Na początku miałem mieszane uczucia. Uważam, że niestety balans poziomu trudności przeciwników był tutaj trochę słaby. Wbijanie pierwszych poziomów było na prawdę trudne, szczególnie gdy grało się pierwszy raz i nie wszystkie ataki udawało się uniknąć. Niekiedy były momenty, gdzie nie wiedziałem już co robić, wszystkie zadania były zbyt trudne dla mnie na tym poziomie, jednak dzięki pomocy widzów (całe moje zmagania zapisane są w archiwum streamów na moim kanale) udało mi się ukończyć tę produkcję. I całe szczęście :) Wcześniej wspomniałem o zbyt dużym poziomie trudności jak na początek, ale dzięki temu na długo zapamiętam walkę z Czarnym Trollem, pierwsze pokonanie orka czy walkę ze smokami (i tak najlepsze było latanie Bezimiennego po spotkaniu z ognistym golemem w trakcie wspinaczki na górę do Ognistego Smoka). Fabularnie podstawowa część Gothica 2 było moim zdaniem ok, chociaż kilka rzeczy można było zrobić lepiej. Jednak Noc Kruka i Jarkendarr... Tu mam tylko jedno zastrzeżenie. Było za krótko :D
Ogólnie grę oceniam na bardzo dobrą pomimo tych drobnych szczegółów. Wiadomo, że produkcja posiada archaiczną mechanikę walki oraz grafikę, jednak mnie w wieku 25 lat w ogóle to nie przeszkadzało. Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć powtórki z moich zmagań, zapraszam serdecznie na mój kanał YT: https://www.youtube.com/c/Dorim Aktualnie co prawda ogrywam serię Assassin's Creed, ale kiedyś w roku 2018 ogrywać będziemy G3, może ktoś będzie miał ochotę pooglądać. Ponadto raz na jakiś czas ogrywać mam zamiar najlepsze mody do Gothica, więc może ktoś znajdzie coś dla siebie.
 
Do góry Bottom