Wormsy

Status
Zamknięty.
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Założylem ten temat bo jestem ciekaw czy duzo osob gra w wormsy. Piszcie tu co tylko chcecie: pytania, jakieś przygody.

Jeśli temat jest zly to go zamknijcie.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja obecnie nie gram,a le grąłem kiedys i jedno moge powiedzieć przeniesienie ich w 3D to najgłupszy pomysł...Wormsy 2 d to była gra z kumplami można było w to siekać godzinami. Ahh wspomnienia, chyba najwięcej czasu spędziłem nad Worms2, swego czasu była ta gra w jakiejś gazecie chyba w CLICKU, Wormsy były naprawde fajna grą, ale to co oni teraz z nimi robią to mi się kompletnie nie podoba, nie zaliczam sie do jakiś fanów robaków ale lubiałem tą gre ;]
 

*FoRtUnO*

Member
Dołączył
18.9.2005
Posty
31
Zgadzam sie z tobą Sebek przeniesienie Wormsów w 3D to było bardzo głupie
ponieważ już nie ma takiego samego klimatu jak w poprzednich częściach ,
nie da się dokładnie wycelować w przeciwników jak w poprzedniczkach i wogóle nowe Wormsy moim zdaniem nie powinny już powstawać , wszystykim już to się dawno znudziło ( przynajmniej mi
laugh.gif
tongue.gif
).
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
ta stare dobre wormsy. pamietam jak rozwaliłem 6 robali superbananem
smile.gif
i też jestem za 2d, bo to tak jakby przenieść gothica w 2d - no może ciekawie by to wyglądało ale to nie byłoby już to
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Grywałem w to kiedyś pamiętam nazywały sie one worm armagedon byłem w to bardzo dobry walczyłem rodziną królewską czy jakos tak sie to nazywało w kaźmądz razie walczy łem o lepszy tytuł jakaś kampania terz tam była żucanie strzelanie teraz jż poprostu w to niegram ach ten gothic. Niepotrafie juz zadużo.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Tak, tak wormsy grałem w Wormsy 2 i Worms World Party i Worms Armagedon. Gra bardzo miła i pzryjemna a najfajniejsze były te teksty tych robaczków mówiących: "masz a swoje" itd. Fakt przeniesienie w 3D było złe bo gra straciła na klimacie.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Ach... te Wormsy. Pamiętam jak raz przesiedziałem 10 h (sic!) nad nimi, bo po prostu nie mogłem się oderwać! Wciąga niemiłosiernie i nie chce wypuścić. Bardzo dobra gra, pomysł iście nowatorski. Jeszcze nikt nie zrobił gry o takim klimacie.. Party moim zdaniem jest o wiele lepsze od Armagedon, bo jest więcej smacznych dodatków, wiele nowości... Jak tylko kumpel nagra mi program do ściągania to zassasne robaczki
tongue.gif
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Mojim zdaniem to Worms jest bardzo fajnom grom.Jak wszyscy muwiom że Worms 3D to są takie sobie.Tak to prawda choć może Worms 4 bęfdzie fajne??
jak ktoś ma Worms 4 to niech powie jakie są i czy warto je kupić.Mojom ulubionom częściom jest Wormsy Wordy Party.Aniech mi ktoś powie jakie są Wormsy Armagedon??

Pozdro
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Worms Armageddon to takie same wormsy jak World Party różnią się tym że w World Party wszystkiego jest więcej: broni, tekstów robaczków, hymnów i ogólnie wszystkiego.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Wormsy ogólnie są i były fajną grą, grałem w nie nonstop, po prostu mi się nie nudziły ale nadszedł czas Gothica i innych zajefajnych gier więc dalem sobie spokój i nie grałem już w Wormsy, myśle ze ta seria 3D jest zupełnie nie potrzebna gdyż kompletnie psuje klimat, daje słabą sterowność i wogóle jest jakaś taka nie dorobiona, mimo tego lubie grać w starsze wersje robaków.
 

Dark Knight

New Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
20
Ja nieraz grałem w Wormsy jak miałem stary komputer a gdy dostałem nowy i zainstalowałem sobie Worms 3D nie spodobały mi się za bardzo wole 2D. Najbardziej podoba mi się tam jedna broń a mianowicie banan. Pieknie wybucha
smile.gif
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Macie racje Wormsy 3D są z całą pewnością niedopracowane. Dziadowe sterowanie i wogóke. Niewiem jak z nowszymi wersjami wormsów w 3D bo nie gralem. Nie ma to jak dobre wormsy world party
tongue.gif
 

Smiths

Member
Dołączył
5.9.2005
Posty
56
Ah...Wormsy kiedyś moglem w to grać dniami i nocami.Grałem juz w worms 2 , party i armagedon.Miałem zamiar kupić sobie 3D lecz po samych screenach odechciało mi się .Częśc 3D wogóle nie pasuje do poprzednich cześci.Teraz nawet nie chce mi się wormsów włanczać , od kiedy poznałem całą serie gier gothic zupełnie straciłem chęć grania w wormsy.
Pozdrawiam Est!
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Kiedyś grywalem w wormsy. ale odkąt weszła pierwsza wersja 3 d gra straciła całkowity klimat, poprostu gra się stała taka jak z kiepskiej bajki. Ale cóż moge więcej powiedzieć popostu nie che mi się już grać w te wormsy bo ten sam motyw s"sieki" juz sie mi poprostu znudził...


Pozdro
 

GORN15

Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
153
Ja w tej chwili nie gram ale najbardziej mi się podobały Worms Armagedon
smile.gif
jest spoko hehe można sie pobawić w 3D mi się jakoś gorzej steruje nie wiem dlaczego ale co tam Armagedon RULEZ
cool.gif
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
Ja gram w wormsy i chcialbym tu zamiescic pytanie czy w wormsach majcher (czy jakos tak ) mozna robic nowe bronie? nie jestem pewny bo tak s lyszalem



ja lubie grac najbardziej w wormsy 3d
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Grałem kiedyś w Worms World Party i Worms 3D. Bardziej jednak starcia dwuwymiarowe ze względu na prostotę i większą grywalność, jednak uważam też że Wormsy trójwymiarowe są równie dobre.
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Wormsy ah
Jak dawno nie grałem w tę grę. Ostatni raz chyba 1 rok temu. Jedyną wersją Wormsów która mi się spodobał była "Worms Armagedon". Te nowsze czyli "Worms Forts" itp. nie przypaadły mi do gustu. Wolę stare klasyczne wormsy niż te trójwymiarowe.
Pamiętam pewną sytuację która zdarzyła mi się w "WA". Od kumpla mój robak dostał świętym granatem i wyleciał sobie na niezłą wysokość po czym wylodował głową wbitą w ziemię ale co najśmieszniejsze nie mógł już jej wyciągnąć i został w takiej pozycj aż do końca rozgrywki
biggrin.gif
.
PoZdro
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Grałem w Wormsy i te pierwsze części i w 3D skolegami rozwalaliśmy plansze fajna gierka jak nie ma w co grać to myślem ze to jest gra w którą warto wtedy zagrac.Zawsze sie jak w to gralem na sonce z kolegami to mieliśmy takie polewy że mała bania spox giera!!!!!.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Cóż, wormsy. Cała seria atakujących się nawzajem glizd. Pamiętam dobrze jak grałem w wroms armagedon z kolegą. To były czasy. Grało się całymi dniami. Potem na rynku pojawiły się Worms Word Party. Straciły one wówczas w moich oczach wiele, gdyż gra nie przypadła mi do gustu. No i doczekałem się Worms 3D. Grafika wręcz fenomenalna jak na taki typ gry. Moim zdaniem najlepsza część wormsów to 3D. Pod względem grafiki zaskoczyła mnie, a co do samych drobniejszych szczegółów to jeszcze bardziej mnie zachwyciło. Już dawno nie grałem w Wormsy i chyba już nie sięgnę po ten tytuł z półek sklepowych, ponieważ wyrosłem z tego typu gier. Ale i tak polecam wszystkim wormsy.

Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom