World Of Tank

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Witam
Czy ktoś z forum miał styczność, bądź gra w tą wspaniałą grę ? Szukam ludzi do wspólnego jeżdżenia, bo granie samemu mi się już znudziło a jednak w przynajmniej dwuosobowym plutonie jest o wiele ciekawiej.

Dla zainteresowanych tematem odsyłam http://worldoftanks.com/
To darmowa gra MMO, nie jest to co prawda rpg a dość ciekawy shooter. Cały szał polega na tym, że sterujemy czołgiem z okresu drugiej wojny światowej. Miłośnicy historii także znajdą coś dla siebie. Maszyny w większości dość dobrze odwzorowane. No i nie są to tylko czołgi ale także niszczyciele, artylerie itp.itp.

W razie czego podawajcie nicki ;]
Mój to duds, w razie czego preferuję Niszczyciele czołgów.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Zacząłem w to grać, przedwczoraj. Wiadomo egzamin już jutro trzeba się czymś zająć.

Gra wkręca. Może dlatego, że jest jakaś odskocznią od tych wszystkich innych. Bo w końcu nie biega się jak oszołom po budynku tylko się jeździ czołgiem. Także ja również polecam.

Gram pod nickiem trangui i preferuję czołgi średnie, aczkolwiek aktualnie jeszcze poruszam się lekkimi ;)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja tez gram w WoT. W sumie gralem, bo aktualnie nie mam czasu, ale wroce do tej gry niebawem. Moja flota sklada sie z 3 czolgow z tieru 4. Najwygodniej gra mi sie amerykanska artyleria i to jest wlasnie moj glowny czolg, pozniej mam jeszcze amerykanskiego niszczyciela i sredni rosyjski czolg. Chetnie moge pograc z Wami, tylko ten brak czasu:/ Gdy znajde troche wolnego to mozna pograc:] Problemem jest tylko to ze na normalnym koncie nie mozna robic plutonu 3 i wiecej osobowego. Chyba ze ktos ma premke :]
 

TheProfesor

New Member
Dołączył
27.9.2015
Posty
9
Grałem sporo, czasami wracam do tej gry, bardziej zręcznościowa niż ma w tym jakiś realizm. Jak ktoś lubi podobne gry to Armored Warfare :)
 
Do góry Bottom