Wodny Krąg

Status
Zamknięty.

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
hej dawno nie grałem i nie pamiętam jakie zadanie tżeba było wykonać aby dołączyć sie do Wodnego Kręgu
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Handlarz bronią dla bandytów i zaginieni ludzie jak dobrze pamiętam.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Zaginieni to trzeba rozwali? Dextera, szefa bandytów. Obóz maj? w wie?y na pó?nocy ale najpierw musisz zna? jego imi?.Potem tylko idziesz do Vatrasa i tyle. A handlarza broni? nie trzeba.
Nie rozpisuje si?, bo 111zxc111 mówi, ?e ju? gra? kiedy? i tylko mu przypomnia?em

Pozdro
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
nawet niemusisz znać jego imienia xD Ja tam wbiegłem na chama xD Wszyscy sie na mnie rzucili. W atakowaniu pomógł mi pirat który tam stał ;] Potem tylko zabić Dextera i przeczytać list który miał w ciele ;] Po przeczytaniu listu mówisz o wszystkim Vatrasowi ;]
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Najlepiej wejsc tam za zgoda bandytow to jeszcze pogadasz o kruku z deksterem ;) i sie czegos dowiesz. Nie pamietam jednak, czy czegos ciekawego. Gdy zaczniesz z nim walczyc, Greg zacznie rozwalac bandytow i byc moze bedziesz walczyl 1 na 1 z nim. Za pierwszym razem, gdy go sprowokowalem, zamiast walczyc wszedl na kominek, zszedl a potem biegl na gore wiezy i sie rzucil z niej xD.

pozdro
 

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
Wielkie dzięki za pomoc wiem że troche głupie pytenie ale naprawde dawno nie grałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom