Wn 7 Problem Z Grafiką

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
cześć pisze od kolezanki.
Zainstalowałem jej G2 na kompie, bardzo się jej spodobał, ale w trakcie gry jest jeden problem, jak chodzi po wieży xardasa na gore to caly widok zakrywa niebieski ekran. Zainstalowalem jej tez G1 i to samo bylo, przy zabijaniu potworow. W g1 nie doszlismy do ciasnych pomieszczeń ale było by pewno tak samo jak u xardiego. A w g2 pewno to samo z potworami, ale mniejsza tak sie nie da grać.

Gra jest oryginalna...
Dane jej kompa:
win 7 32 bit
AMD Athlon 64 X2 dual core 2,70GHz
2gb ddr2 ram
GF 8500GT bodajze z tego co pamietam

Help:>

Dołączam screena
gothic2.png
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Uruchomiłeś jako administrator? Zgodność z Xp / 2000?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://www.nvidia.pl/page/home.html - sterowniki-->> (po najechaniu na "sterowniki") Sterowniki archiwalne i beta ---> wyszukujesz model karty i zaznaczasz rodzaj systemu---> i pobierasz te najnowsze, które są jeszcze w wersji beta (wersja 260.63). One naprawiają wiele błędów na Windowsie 7 z G1 i G2.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
spróbuj również ściągnąć najnowsze sterowniki do nVidii bo coś wyszły ostatnio takie, które eliminują błędy w Gothicu 2. A w panelu nvidia wyłącz wszelkie opcje dodatkowe, ustaw albo zarządane przez aplikację albo wyłączone, wtedy powinno hasać, ale bez nowych sterowników tak nie zrobisz, bo ja w identycznym miejscu mam identyczny problem też na 7, chociaż gram jako administrator w trybie zgodności.


fak Zig mnie wyprzedził :p
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Najnowsze sterowniki, ani uruchamianie w zgodności z XP SP3 nic nie dało... :<
 

milenkaw

New Member
Dołączył
14.1.2011
Posty
1
Aby gra gothic 1 lub 2 działała na win 7 należy ściągnąć pliki - gothic 2 sposób na windows 7.rar ze strony
http://chomikuj.pl/milenkaw/gothic+2+spos*c3*b3b+na+windows+7,421240213.rar
Rozpakować i skopjować cztery pliki i wkleić do katalogu z grą c/programfiles/jowood/gothic2/SYSTEM
Gre należy uruchomić w trybie zgodności z win XP serwis pac 3
Po zrobieniu tega gra będzie śmigac bez większych problemów.
Sposób u mnie i u paru innych osób działa bez większych problemów z grafiką.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
temat wyczerpany...? Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom