Witam Wszystkich

Gothicki Ipas

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
4
Witam jestem tu nowy. O stronie http://gothic.org.pl/ znalazłem na google.pl bo szukałem info o gothic 4 i o noc kruka (ponieważ w noc kruka nie grałem). Gothic jest mą ulubioną grą zawsze w nią grałem na starym kompie mimo iż się cieło mocno i tak ją przeszedłem. Pozdrawiam wszystkich i Admina 4um.

@Edit@

Imię - Damian
Wiek - 12 (niezbyt dużo :D)
Skąd - Oborniki (Nad Poznaniem)
Dlaczego mam nick Gothicki Ipas? Ponieważ jestem fanem Gothic i postanowiłem zrobić taki nick. Wiele czasu poświęcałem G1 na przejście na starym kompie bo się cieło, i tak go przeszedłem. Zabiłem śniącego, szalonego Cor Caloma co trzeba było. Potem (no nie dawno) dostałem nowego kompa i zainstalowałem G2. Fabuła może być... Wszystkiekgo się dowiadujesz na początku co masz zrobić itp... Też G2 przeszedłem, zabiłem smoki (co nie były trudne jedynie lodowy w górniczej dolinie). Gdy przeszedłem G2 zainstalowałem G3, gdy zobaczyłem tą grafe to nie wierzyłem że to G3 bo z takiej dziwnej grafy przeszła na taką baśniową. Na początku zrobiłem wszystkie zadania w Cape Dun ale potem oswobodziłem każde miasto w Myrtanie i na Varancie co było wielkim błędem... Ale za to dostałem 300 tysięcy kasy z żelastwa orkowego i z skarbów miejskich. Zaczołem grać od początku (ale z kodami bo bez kodów to zrobiłem wszystko prawie miałem 11 ognistych pucharów) przeszedłem na stronę Beliara. Rhobar powiedział to i to, Xardas tak samo, do Zubenia nie chcieli mnie wpuścić bo nie byłem przyjacielem to oswobodziłem Ishitar. Wczytałem grę przeszedłem na stronę Innosa, dużo się nie zmieniło prócz zabić zubena, oswobódź Myrtanę i takie tam... Lecz nie wiedziałem jednego... Że można przejść z Xardasem do portalu prowadzącego do innego świata... Żniszczyłem Artefakty Adanosa w piecu w Nordmarze po czym udałem się za Xardasem. Na drodze do portalu stało :
Pod wieżą Xardasa Elitarni zabójcy (Assasyni)
Dalej też to samo.
Potem obok Silden a Geldern Orkowy patrol (jak w G2 mówił Ingmar "Przeważnie Herszt prowadzi orków"). Tak było obok Silden był herszt z orkami elitarnymi czy tam wojownikami nie atakowałem ich, biegłęm za Xardasem. Po czym spotkałem Paladynów (ale bez nicku. Nie pisało Paladyn, poprostu było widać tylko życie) Musiałem ich pozabijać bo trochę ich było... Otworzyłem portal za pomocą Kostur Wiecznego Wędrowca i Berła Varantu.
Przyszłość była trochę dziwna. Że Kan herszt wszystkich orków był najpotężniejszym ze wszystkich... Wojna z orkami trwała długie lata... Lee zasiądzie na tronie... Dalej nie pamiętam. Gdy przeszedłem G3 zrobiłem tutaj nick Gothicki Ipas żeby pasowało do stronki ;-)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Witamy Cię i liczymy na aktywność... Bo na razie jakoś Ci to nie idzie, ale mam nadzieję, że może Ty z nami zostaniesz, a nie tak jak większość - po przywitaniu znika :p
A tak na marginesie, może napisałbyś coś o sobie?? Imię, wiek, zainteresowania... ;)

P.S. Ciekawy nick xD Może napisz dlaczego masz taki, skąd się wziął? :D Chętnie bym sobie poczytała...


Pozdrawiam, Daria.
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Witaj. Widzę, że mam swojego imiennika :) cóż mam do powiedzenia prawie to samo co Daria. Myślę, że zostaniesz z nami dłużej i wykażesz się czymś. Póki co pisz dużo postów :D
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Pozdro for you korzystaj mile z fora biggrin.gif biggrin.gif i badz dla wszytkich spoko i nie spamuj xD
 
Do góry Bottom