Witam Wszystkich , Zwłaszcza Ziomów.

Speifle

New Member
Dołączył
5.1.2010
Posty
12
Hejka. Postanowiłem przejść na to forum , gdyż teraz jestem już pewnie wywalony z forum Poziomkaz po wyrażeniu swojej opinii o użytkownikach , adminach i w ogóle całym świetnym klimacie i atmosferze (Ok. 20 min temu). Mam nadzieję że tutaj pójdzie mi lepiej :D. Nie żebym był spamerem albo coś w tym rodzaju. Wiecie za co tam można dostac warna? Za ortografię i interpunkcję. I nie chodzi tu nawet o błędy ortograficzne których nie popełniam , ale o ... przecinki. No comment. Cóż jeszcze mogę o sobie powiedziec ? Mam ok.14 lat , chodzę do gimnazjum.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Welcome, u nas też możesz wyrwać ostrzeżenie praktycznir za jedno słowo ;) Także jak będziesz spokojnie korzstał z zasobów, przestrzegał zasad to możesz nie martwić się o warny.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Witamy.Czytnij regulamin i go przestrzegaj.Nie spamuj.Dołącz do zakonu św. Miecza i którejś z gildii.Nie spamuj nie nikogo nie denerwuj
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Witaj

Dołącz do jednej z gildii,nie denerwuj innych i baw się dobrze.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Pobierz sobie nową przeglądarkę 9polecam safari lub google chrome) bo zakładanie kilku takich samych temató draźni innych :p

A więc witam ,czytnij regulamin ,obadaj co i jak ,nie przeklinaj ,nie pij ,nie kradnij oraz nie pal i dołaącz do jakiejś gildii :)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Jak mogłem Cię nie poznać? :) Tylko ty mógłbyś tyaki numer odwalić. No, ale do tematu: czytnij regulamin, nie spamuj itd... Na PW prześlę Ci dalsze informacje. ;]
 
Do góry Bottom