Witam I Pozdrawiam

Majster666

New Member
Dołączył
17.11.2009
Posty
17
Witam wszystkich :)
Mam na imie Karol i studiuje Finanse i rachunkowość po nieudanej próbie studiów na filologi angielskiej :D Gothic to jest dla mnie numer jeden i odkąd go znam to tak zawsze było :) czasami pogrywam w PES'y , SWAT'a oraz różne strategie :) słucham różnej muzyki od "lajtowego" rocka graniczącego z popem przez cięższy rok ( Disturbed, Skillet, Godsmack) , poprzez reagge ( Getleman, Habakuk, Vavamuffin, Grubson) . rapu ( PTP, Macca Squad, 52 Dębiec, Kaliber 44, Grubson), wybranych numerów "techno" (Flori, Depack) , po bardzo ciężki metal tj. np Cannibal Corpse a z tych innych to Sabaton, Behemoth, Dimmu Borgir, Guns and Roses, ACDC, Exodus, Morbid Angel, Pantera i wiele wiele innych :) , btw. muzyka to moje drugie życie :D :) To chyba tyle :)
Pozdrawiam :)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Witam kolegę studenta ;).
Zapoznaj się z regulaminem i nie pisz już 3 takich samych tematów ^^
Zyczę mile spędzonego czasu na portalu
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Witam, witam!

Masz podobne zdanie o muzyce co ja... Słucham wszystkiego po trochu, tyle, że oprócz ciężkiego rocka i metalu... Po prostu mi nie podchodzi, ale czas na trochę rapu, popu, lekkiego rocka itd. zawsze znajdzie się w moim planie dziennym :)

Wydajesz się ciekawą osobowością, zostań z nami trochę, pokaż się z jak najlepszej strony :)
Wiesz jak fajnie otrzymać fioletową rangę Weterana? Normalnie zaszczyt i duma. A tym bardziej rangę Moda, Admina itp. Musisz spróbować, 3 latka na forum, trochę aktywności i będzie gitara ^^

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
AA swieża kreeew.....

Nie spamuj ,udzielaj aise na forum ,dolacz do jakiejs gildii, i nie odchodz po 2 postach :)

Pzdr Szkelo
 

Arrim

New Member
Dołączył
30.9.2009
Posty
20
Witam, witam studenta :). Tak z ciekawości: W jakim wieku zacząłeś interesować się Gothic'iem? ;).

Pozdrawiam,
Arrim
 
Do góry Bottom