Wita Bookcerzyk Pl

Bookcerzyk PL

New Member
Dołączył
10.11.2014
Posty
2
Witam.
Jestem... (czekam aż toś mi przerwie) Krzychu.  Zajmuje się amatorsko nagrywaniem creepypast w formie audio. Trafiłem na to forum w sumie przez przypadek. Szukałem gościa z innego forum poświęconym Gothic'owi o niku Rahim. Jednak zauważyłem że macie interesujący temat na forum "Audiobook". Może uda się nawiązać jakąś współpracę? ;-)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
witaj
 
trafiłeś tu przez przypadek? w życiu nic nie dzieje sie przypadkowo ;)
z tym audioboomkiem... utknęło nieco, musiałbyś ew wiedzieć czego oczekujesz i co możesz zaproponować by nasze leniwe zadki ruszyły do roboty ;)
 
mógłbyś się pochwalić tym co robisz? 
 

Bookcerzyk PL

New Member
Dołączył
10.11.2014
Posty
2
Jeśli o mnie chodzi to mam ponad 100 nagrań opowieści grozy na koncie (średnio po około 10 min). Mikrofon to u37 + popfilter domowej roboty. Dodatkowo amatorsko jestem lektorem filmowym. W tej dziedzinie zajmuję się seriami "Sonic do wynajęcia" i "Jak to powinno się skończyć...". Niestety z powodu roszczeń o prawa autorskie ta druga seria została zawieszona.
Oczywiście nie jestem pozbawiony wad. Moją największą jest drobna wada dykcji ale myślę że to z czasem dam radę poprawić i nie przeszkadza to aż tak w odbiorze.
Chciałem spróbować czytać prócz powieści grozy również opowiadania z serii Gothic. Trafiłem na "Gothic 2 > Dwór Irdotath" autorstwa Rahim'a. Miałem zamiar nagrać te historie, potrzebowałem tylko zgody osoby która ją napisała. Powiedziano mi że mogę go tu znaleźć. Właśnie tak tu trafiłem.
 
A jak to wygląda u Was z tym audiobookiem? Można wiedzieć na czy dokładnie polega ten projekt?
 
P.S. Prawie zapomniałem, podaje adres do mojego kanału na YT gdyby ktoś chciał posłuchać jak czytam (polecam słuchanie w nocy gdy jest się samemu w ciemnym pokoju).  ;)
https://www.youtube.com/user/kurahk45
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Witam
miło, że chcesz działać na rzecz Gothica. Niestety nie pomogę Ci z tym audiobookiem.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
nasz audiobook leży i kwiczy, niestety
 

Bookcerzyk PL

New Member
Dołączył
10.11.2014
Posty
2
Na czym stanoł? Jeśli brakuje ludzi to mogę zagadać do kilku osób którzy też czytają creepypasty.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Projekt wisi od dłuższego czasu. Jeśli chciałbyś coś z nim zrobić to trzeba w całości wrzucić go sobie na barki, zrobić rekrutację i odszukać ludzi. Myślę, ze to mało prawdodpodobne, żeby ruszył sam z siebie, jeśli ktoś się za niego nie wezmie konkretnie.
 

Bookcerzyk PL

New Member
Dołączył
10.11.2014
Posty
2
Jeśli miałbym coś z nim ruszyć to muszę znać szczegóły projektu. Przedewszystkim potrzebuje teksu który ma być przeczytany oraz informacji ile w tym temacie zostało zrobione.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ok, jeśli masz ochotę to dam ci dostęp do działu :)
 
Do góry Bottom