Windows 7 Stareter Jezyk Słowacki...

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie.
Kupiłem właśnie netbooka ASUS Eee PC 1001PXD. Sprzęt fajny, jednak rozpakowała go Żona...
SPrawa wygląda tak,że przy pierwszym uruchomieniu wybrała ona język słowacki zamiast polskiego. i cały netbook jest po słowacku!
Nie można nigdzie znaleźć polskiego. Jak zmienić język? Czy można jakoś 'zacząć od nowa'?

Pomocy!
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Naucz się słowackiego :trollface:










Wejdź w panel sterowania, znajdź języki i regiony i tam w 3 zakładce (klawiatury i języki) możesz sobie ściągnąć polski przez windows update.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Jak nie możesz sam sprostać temu, to daj, ja to zrobię przez Team Viewera :D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Skajp, współdzielenie ekranu i powtarzasz ruchy, innej opcji nie ma jak nie ogarniasz tego języka : p Chyba że już sobie poradziłeś ; ]
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Dajcie spokój. Słowacki jest stosunkowo podobny do polskiego, da się to zmienić intuicyjnie, bez żadnego bawienia się w skajpy i współdzielenie ekranu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
[yt]8cPyJifAMyk[/yt]

Myślę, że to może pomóc.

[yt]vqnU4lrMXbc[/yt]
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Owszem, tylko polski jezyk jest dostępny powyżej wersji Ultimate - to co pokazałeś Yeedzie.
Nie ma możliwości zmiany w Starterze, ale jest na to sposób
Rozwiązałem problem. Program nazywa się Vistalizator, do tego ściagamy oryginalnego langa, i wgrywamy.
Po 4 godzinach walki, udało się.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Proponowałbym temat jakoś oznaczyć, bo może się komuś jeszcze przydać kiedyś.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Starter to gówno, albo zainstaluj jakąś okrojoną 7 albo XP'ka, bo z tego co pamiętam, to na starterze chyba nawet tapety nie możesz zmienić, nie mówiąc już o tym, że wycieli większość funkcjonalności z systemu, Aero chyba też nie ma, ale to akurat nie jest takie ważne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom