Will I Co Znim Zrobić ?

Status
Zamknięty.

gotha

New Member
Dołączył
6.12.2006
Posty
7
Po polowaniu na srebrne wilki oddaliłem się troche i nieopodal Silden znalazłęm kilku byntowników koło znicszczonej chaty [to ci którzy dali mi jagody dla rybaków]. Był tam tez niejaki WILL [który podobno kiedyś był kowalem] jedną z opcji w rozmowie jest "zaprowadze cie do silden" po niej kliknięciu pokonałem Willa i zabrałęm go ze sobą do Silden. CO TERAZ ? Buntownikom od anoga się go odać nie da w więzieniu go nie chcą, wódz też ma go w dupie, czy jest jakiś sposób na zostawoenie go w silden aby wykonać misję.



I od razu drugie pytanie do czego moze się przydać ten ork któego pokonaliśmy na arenie w silden [imię jakieś na T], który moze być naszym kompanem, czy będzie z nami wspólnie wyzwalał miasto czy raczej i tak go będziemy musieli zabić?










ok juz wiem gdize go odprowadzić ale czy to nie pogorszy mi jakoś opini [chcę wspierać raczej buntowników, a nie orków]
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Jak robisz jakieś zadania dla orków to ci nie psuje reputacji u buntowników (oprócz podbijania ich miast) więc możesz spokojnie to zadanie wykonać B)
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Zeby wykonac to zadanie z Willem to idziesz do assasyna koło młyna(łowcą niewolników jest ,nie pamietam jak sie nazywa)i mu zagadujesz czy chce z nimniewolników łapac i on tam mowi zebys do drwali poszedl i jednego z nich przekonal a ty mówisz ze Will bedzie dla niego pracował-koniec :p.
 

gotha

New Member
Dołączył
6.12.2006
Posty
7
thx a jezeli chodzi o drugie pytanie - to o orka z areny w silden
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Można go wziąść gdzie się chce ,np. jak sie jest łówcą to na polowanie,jak działasz z orkami to żeby podbić obóz buntowników itp.
 

gotha

New Member
Dołączył
6.12.2006
Posty
7
a żeby pozabijać paru orków ?? będzie miał jakieś sentymenty, czy nie wbije mi czasem Hosh Packa w plecy ??
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
ja sam wyzwolilem obóz przy pomocy moich kochanych El Bastardo...
ale ogólnie-chodzi ci o tego orka co ci moze pomuc radze,jak odbijasz obóz zabic go tez
 

gotha

New Member
Dołączył
6.12.2006
Posty
7
nie wiem jak z wyzwalaniem [bo narazie wykonuję inne misje, a potem się wezme za wyzwolenie] ale w normalnej grze to trompok sam dobijałmi orki z któryi walczyłęm [zresztą podobnie z Tragakiem]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom