wilk

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
mialem cos takiego jak przylonczylem do NO po wygnaniu ze SO. a mianowicie. kiedy mialem za zadanie isc z gornem do wolnej kopalni to tam poszlem i gdy z tamtad wychodzilem poszedlem do wilka dac mu plytki pancerzy pelzaczy i odrazu sprzedac pare kusz i innych drobiazgow ktore podczas tego zadania zdobylem. kiedy sprzedalem mu kusze to poszedlem pozbierac potrzebne skł. na ULU-MULU. kiedy wracalem poszedlem znowu do wilka aby odebrac zbroje z pancerzy pelzaczy, a wilk mial na plecach jednoczesnie długi łuk i kusze. i mam do tego pytanie. czy my podcza gry tez tak mozemy robic, a jesli tak to jak
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
Niestety

Niestety my tak zrobić nie możemy, to był pewnie jakiś błąd w grze
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
NPC w gothicu mają taką moc jakiej się graczom nie śniło(np nieśmiertelne bez kodów
biggrin.gif
)
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
To taki błąd. Mi też się to zdarzyło. A jak wyjmowałem broń to nic się nie wyjmowało tylko wszystko znikało.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
To zwykły błąd gry. Można to zrobić w podobny sposób: Zdejmując kuszę daj się przez kogoś zaatakować. Efekt musi być taki że będziesz miał założona kuszą, ale będziesz mógł założyć również łuk. Czyli tak aby Gothic zrozumiał że kuszę zdjąłeś, ale w rzeczywistości ci jej nie zdejmuje. Fajna sprawa, ale bezużyteczna, jedynie dla kozackiego wyglądu ;]
 

Lothar

New Member
Dołączył
7.10.2004
Posty
28
u mnie na przyklad Milten mial Uriziela. Po tym jak mi go naladowal i oddal to sie do niego wrucilem a on na plecach mial URIZIELA
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
tez tak mialem i z Urizjelem i z tym wilkiem, ze mial jednoczesnie kusze i luk na plecach. dziwne :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom