Wilcze Skury

Status
Zamknięty.

duzybaal

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
10
dla jednego orka należy przynieść skury e farmir czy jakos tam, w miescie gdzie trzeba sie dolaczyc do hunter's zanioslem juz gosciowi 17 a on chce jeszcze wiecej ile mu trzeba tego przyniesc
 

Knapek

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
11
no wlasnie ja tez mu zanioslem juz 19 i nic... mowi tylko dobrze przynies mi wiecej...
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
On chce 20 skor i najlpiej mu zaniesc wszystkie naraz bo czasami nie zalicza jak dajecie potroche ;p
Ale zawsze mozna sprobowac
chociarz ja mu najpierw dalem 9 skor a potem 11 i zaliczylo, ale widzialem na forum ze ludzie mowia ze im nie zalicza.
 

garond33

Member
Dołączył
29.9.2005
Posty
45
Niepamiętam dokładnie ale ok. 20 - 30 skur jeśli chodzi o Faring
P.S. Jęśli się pomyliłem to sory bo dokładnie niepamiętam tej misji i ilości skur.
 

Knapek

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
11
Co za zachlanny typ z tego orka... wie ktos gdzie jest jakies dobre miejsce z wilkami?? bo ja zdobywlem je niedalko Ardei gdzie kolo tego mysliwego w kregu i nizej prawie przy barierze.

(wilcza jaskinia juz wyszczyczona ;) wiec inne miejsca)
 

Dkey

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
33
Koło Cape Dun jest mnóstwo tych wilków. :D Idziesz w strone Montery, jak nie styka to z Montery do Okary i tam po drodze masz mase wilków.
pozdro
 

Master Rabbit

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
42
Ja pier!@# DUZYBALL ile ty masz lat żeby pisać SKóRA przez u zwykłe :angry: . Później wyrastają tacy analfabeci. Zamiast grać w Gothica to Ty lepiej zabierz się za czytanie książek, albo pochodź na jakieś korepetycje z polaka. Sory, że post nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać ;)
 

Daniel007

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
37
dużubaal jak chcesz wejść do zamku to idzi do flipa on ci powie gdzie możesz mieszkać idziesz tam szukasz skrzynki alego okradasz ją idziesz do toma dajesz mu naszy jnik i on już cie lubi idzi do wilsona on ci da skóre tylko wspominaj mu o przełęczy
idzi bo gnara sprzedaj mu ją tylko niekłam ja to zrobiłem i 2razy musiałem włanczaćod seavu powiedz mu , że sprzedajesz ją dla wilsona on ci da 400 złota nie upieraj się o 500 idzi do wilsona powiedz mu , że gnar dał ci 400 , a nie 500 , a on powie ,,że chociarz coś przynajmniej nie kłamiesz " powie ,że masz się zgłołosić do toma czy cie lubi tom już to muwił więc muwisz ,że on też cię lubi i wtedy lepiej wpisz se kod God ~ tym znakiem bo idziecie na polowania i to duże zabij wszystkich i z głowy masz 72% możesz wejść do zamku , a i jeszcze jedno przed polowaniem powiedz wilsonowi , ze chcesz być myślowym i z de best możesz wejść B)
 

Daniel007

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
37
dky koło cap dane to z farningu 2 dni drogi , a co jak ktoś nie chce się uczyć zdejmowania skór ja już napisałem wyżej co trzeba zrobić bez skór aby się dostać do zamku i zostać miśliwy , a poco mam chodzić w te i wewtw <_<
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom