Wielka Prośba Do Wyjadaczy

Status
Zamknięty.

Merdzik

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
7
Witam.
Mam do Was drodzy forumowicze wielką prośbę. Chodzi mi o listę patchy wraz z linkami do wersji Gothic 3 Platynowa kolekcja PL najlepiej w odpowiedniej kolejność ich instalowania. Czy po ich zainstalowaniu da się w miarę normalnie grać w tą grę?? Pytam bo mam zamiar ją kupić a nie wiem czy warto. Proszę o szczere odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów.
 

Merdzik

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
7
Wow elessar 21 naprawdę szybka odpowiedź :) Wielkie dzięki. Tylko czy ja dobrze rozumiem. Wystarczy:
1. Zainstalować Gothic 3
2. Zainstalować patch CD Project Wersja 1.12
3. Zainstalować patch Community Patch 1.6 FULL
4. Grać
Czy ja to dobrze zrozumiałem?? Proszę o wyrozumiałość. Z góry dzięki.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A więc można pominąć krok 2 na twojej liście - instalacja 1.12. Sam patch 1.6 full wystarczy. I wszystko będzie oky.
Miłej gry.
P.S. Odpowiedź wcale nie była szybka. Czasami zdarza się, że minutę po napisaniu tematu jest odpowiedź xD.

@down: No ja jednak tyć wcześniej xD.
 

Shadow.87

New Member
Dołączył
19.8.2008
Posty
4
CYTAT(Merdzik @ 26-08-2008, 19:25) index.php?act=findpost&pid=194202
Wow elessar 21 naprawdę szybka odpowiedź :) Wielkie dzięki. Tylko czy ja dobrze rozumiem. Wystarczy:
1. Zainstalować Gothic 3
2. Zainstalować patch CD Project Wersja 1.12
3. Zainstalować patch Community Patch 1.6 FULL
4. Grać
Czy ja to dobrze zrozumiałem?? Proszę o wyrozumiałość. Z góry dzięki.


tak

zrób tak a będzie na 100% dobrze ale powiem Ci szczerze że ja na gołą instalke zainstalowałem 1.6 community patch i działa rewelacyjnie.

EDIT [ lol.... napisalismy w tym samym momencie:D ]
 

Merdzik

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
7
Dzięki piękne za wszystko:) Świetne forum tu macie. Ostatnie pytanie dnia. Może głupie ale chce wiedzieć. Jak na wersje PL dam 1.6 community patch to jakiego języka się spodziewać??
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Jeśli pobierzesz go z tego fora to polskiego oczywiście.
 

Merdzik

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
7
Jeszcze raz dzięki. Miłego wieczoru życzę. Pozdrawiam serdecznie. 3majcie się ciepło ;) ;) ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom