Wielka Bitwa W Gothic 4 ?

Status
Zamknięty.

wacek

New Member
Dołączył
14.2.2008
Posty
7
jakl myslicie czy w gothic 4 bedzie jakas wieksza bitwa ??????? na przyklad brac udzial w tej bitwie na varancie z lee ???????
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Mi się temat podoba...nie podoba mi się tylko, że autor tak słabo go rozpisał :p
zupełnie bez własnych odniesień :p....a 2 posty wyżej...nie pamięta wół jak cielęciem był
(w sumie nadal z was cielaki xD)


Moim zdaniem byłoby to wspaniałym smaczkiem i uwieńczeniem serii :)
Taka finałowa walka stylizowana na prawdziwą militarną potyczkę.
Tego zawsze brakowało mi w serii gothic. Zgrupowanej militarnej walki przeciwnych stronnictw
oraz na koniec mogliby wywalić taką finałową walkę dobra ze złem, która ostatecznie zdecyduje o losach universum
Oczywiście główny bohater powinien zakończyć akcję dwuznacznie...
tak byśmy nigdy nie mogli się dowiedzieć jak się to skończyło
lub zakończyć ją opisując dalsze losy ludzi z pierwszych części i nowych bohaterów.
Wątpię by G4 zaoferowało nam taką potyczkę na większą skalę, dlatego pozostają nam tylko modyfikacje
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Mam nadzieję, że będą wielkie bitwy. Przecież historia opowiadała o nich czyż nie? Mogłoby to wprowadzić powiew świeżości gdybyśmy bogli stanąć na czele dużej armi. I dałoby nam to większą możliwość kierowania historią np. moglibyśmy wycofać jednostki a nie atakować albo otoczyć zamek a samemu dopuścić się sabotażu wnętrza.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
wielka bitwa o królewsto a lub nawet obrony oblężenia swojego miasta to jest bardzo fajne oby to umieścili
w g4
 

asroma6

New Member
Dołączył
27.4.2008
Posty
1
Byłoby to bardzo trudne. Może ktoś grał w serię Total War ? Grafika jest średnia a czasami gra może przyciąć przy kilkuset małych żołnierzy :) Musieliby stworzyć tak znakomity silnik, w co wątpię. Zamiast wielkich bitew, wolałbym rozległy system walki. Dajmy wykazać się nowemu studio, oby tylko Joowood nie naciskał z premierą i może jak inni debiutanci CDPR z Wiedźminem na czele, Spellbound też z swoim debiutanckim projektem wyjdzie na czele cRPG.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Nom wielka bitwa w G4. Już to widzę w mej wyobraźni. Setki mięsa armatniego biegające aż po horyzont, klimatyczna muza pasująca do sytuacji, wspaniałe efekty graficzne i cała paczka przyjaciół z poprzedniej części walcząca ramię w ramię z bohaterem. A temu wszystkiemu towarzyszą minutowe ściny i dłuższe zwiechy kompa, powolne zgrzytanie dysku. Koniec bitwy - z PC leci dym ;]

W Gothic raczej to nie możliwe. Nie na takim silniku... może na sprzęcie z NASA by się udało xD
 

Nordmar

New Member
Dołączył
27.6.2008
Posty
16
No dosyć ciekawe.
Możliwe, że będzie jakaś większa bitwa.
Tylko o co i w jakim celu?

Zobaczę jeszcze jeden Twój, krótki post i dostaniesz warna... Spośród Twoich postów nie dałoby się wybrać chociaż jednego powyżej linijki...
 

jurekusa

Debile
Dołączył
10.8.2008
Posty
18
Nie sadze, aby w najblizszych latach pojawila sie gra ktora bedzie oferowac wielkie bitwy. Powod? zeby uciagnac gre z natlokiem tylu jednostek, to wymagaloby dobrego sprzetu. Bardzo dobrego.
Ktos powie, ze jest seria Total War. No tak, ale to jest jednak inna technologia i grafika.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Oj marzy mi sie taka bitwa!!! Ale czy udalo by sie to zrobic? Pomyslmy? Armia Orkow przeciw walecznym paladynom. I od razu mozna sobie wymyslic strategie walki z przeciwnikiem. Łucznicy i Kusznicy na wzgorzach oraz miedzy skalami. Nastepnie armia ze zbrojnym wojskiem na koniu uzbrojeni w kopie.( Ach przypomina mi sie film Krzyzacy wielka Bitwa pod Grunwaldem 15 Lipca 1410 r. A na koncu piechota. Jest tyle mozliwosci i planow.
Ale jakby cos takiego powstalo jakiego trzeba by miec kompa. Az sie boje!
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Fajnie by było jak by dali jakąś bitwe, ale nie orkowie vs paladyni. Może coś nowego np.
Paladyni muszą powstrzymać zbuntowanych farmerów przed spaleniem kolejnej wioski.
I więcej tego typu bitew.
 

Bartazar123

Member
Dołączył
16.9.2008
Posty
31
Ciekawie by było bronić jakiegoś upadającego miasta w, którym ludzie już są wyczerpani i nie mają zbytnio sił by walczyć to by było coś ( podobne trochę do gothic 2 w górniczej dolinie co nie ? ;p ). Działanie z ukrycia to też by było coś np. trzeba z ukrytymi w lesie ludźmi napaść na karawanę orków czy coś :D, a całkiem najlepiej by było gdyby można wrócić na Khorinis i je odbić :D
 

sinenomen

New Member
Dołączył
4.11.2008
Posty
8
ktos napiosal ze byloby fajnie gdybymy mogli wydawac armii rozkazy.co za glab.jak chcesz strategie jakas to kup sobie bitwe o srodziemie.niemniej podoba mi sie pomysl jakiejs wiekszej bitwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom