Where Is... Xardas :/

Status
Zamknięty.

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
Czy ktos moze mi powiedziec jak dojsc do Xardasa? Bo nie moge znalezc tego kolesia na H.. ktory z nim szedl :/ Mozecie mi powiedziec gdzie on takze jest?
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale chodzi ci o to, że nie możesz znaleźć typa, który ma cię zaprowadzić do Xardasa i samego Xardasa też nie możesz znaleźć. Zaczynasz w Klanie Wilka i idziesz na przełaj na północny wschód. Powinien stać na jakimś małym wzniesieniu. Ma na imie Hunson ale nie zaprowadzi cię, bo zrobi to kręcący się w okolicy gość o imieniu Szaroskóry.

Mam nadzieje, że pomogłem. Fajnie mieć poradnik ale z niego nie korzystam. :p

Pozdrawiam.

Ps: Dokładnie ci nie podam, bo jeszcze tam nie doszłem. Dopiero wylazłem z Vengardu. :p
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
Heh Hunsona nie znalazlem, sam znalazlem Xardasa przez przypadek xD. Wiem ze musze Hunsona znalezc, ale go nie widzialem nigdzie :/. W kazdym razie thx za pomoc.
P.S. Trzeba przyznac ze Vengard ma klimat :D
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE(Psychol @ 05-11-2006, 21:19) [snapback]125814[/snapback]

Masz poradnik??? a mozesz mi go dac??:D




Poradnik był chyba do edycji kolekcjonerskiej :)Był on drukowany na papierze więc watpie, aby Ci dał.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nom był w edycji kolekcjonerskiej. :p Psychol jakbyś miał jakiś problem w grze to pisz, a ja tylko poradnik otworzę i ci powiem. Ale pisz o tym na forum a nie do mnie na gg czy pw, bo ignoruje takie wiadomości. :)

Xombium nie ma sprawy. Temat chyba do zamknięcia.

Pozdrawiam.
 

Psychol

New Member
Dołączył
5.11.2006
Posty
8
nio to patrz ja nie wiem co mam zrobic dalej jak znalazlem xardasa;/
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
a ja znam inny sposób jak dojść do xardasa tylko trzeba mieć mape która sie dostaje w klanie ognia od Kertha co prawda są tam zaznaczone krzyżykami miejsca grobowców ale jest tez taka duża brązowa plamka i własnie w miejscu tej plamki jest wieża xardasa :D :p
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
Gratuluje mistrzu tylko najpierw sie skumaj ze to jest wieza xardasa :]. Pozatym mozna ja znalezc samemu, wystarczy szukac czegos zupelnie innego niz wieza :D Tak jak ja to zrobilem, mowie Wam to dziala :D. Temat do zamkniecia :]
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
nie wierzysz że w miejscu plamki jest wieza to sobie sam sprawdź a poza tym autorzy gry nie są tacy głupi zeby zostawić tylko jedną wskazówke jak dojśc do Xardasa mówie tutaj o tym gościu (ja go do tej pory nie znalazłem) ja akurat znalazłem ten z mapą ale to tylko dlatego że w klanie wilka zostało powiedzine że na północny wschód a ta plama jest własnie na północnym wschodzie od klanu wilka
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No wiec tak. Ja tego gościa nadal nie znalazłem, :D ale dla tych wszystkich, którzy nadal błądzą. Oto mapka z zaznaczoną wieżą Xardasa. Dzięki niej w ogóle do niego doszedłem. Wieża Xardasa jest w tym czarnym kwadraciku. :) Jak tam dojdziecie to po prostu kierujcie się do góry ścieżką.

Mapa

Pozdrawiam.

Ps: Mapka nie moja.

Proszę następnym razem podawać linki do tak dużych obrazków bo psują one strukturę forum.

Ok Clone. Mój błąd. Sorry.
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
lol jeśli z nim gadałeś to powinieneś wiedziec :D masz odnaleźć boskie artefakty Adanosa a po rozmowie z Xardasem udaj sie do króla albowiem wczesniej on zlecił ci juz zadanie aby dowiedzieć sie co kombinuje Xardas
 

sou

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
29
mam ten sam problem, tyle ze z tego co zrozumialem wynika ze musisz narobic se 75% respektu w miescie w ktorym rzadza orki, zeby moc dojsc do tego ktory owym miastem rzadzi. Lokalizacje xardassa znaja tylko szamani orkow wiec mozliwe ze to wlasnie oni maja wiedze na temat xardassa.
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
Słuchajcie ja wam wytłumaczę gdzie jest Hanson(nie Hunson). Jak jesteś w klanie Wilka, to pogadam z takim kolesiem przy chacie po lewej stronie i powiedz, że pomożesz mu zapolować. On cię zaprowadzi do swojej chatki myśliwskiej. Jesteś przy niej, wybijasz parę goblinów itd... Dalej jest (chyba tam) taka gałąż, po której wchodzisz na taką wyżynę i tam są złoża rudy , a obok ślady cieniostwora. Idziesz dalej aż dochodzisz do 3 szablozębów. Przy nich w prawo, spotykasz rozpruwacza i widzisz już chatkę Hansona. Tak ja to pamiętam...
 

hamond

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
1
A może ktoś mi powiedzieć dokładniej gdzie jest ten przeklęty huson i szaroskóry?? całe 3 dni już go szukam! plz help!
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nie musisz ich szukać wystarczy ze od razu pójdziesz do Xardasa. Tu masz mapkę gdzie on jest.

Mapa

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom