Wasze Ulubione Zaklecia

MrBezio09

New Member
Dołączył
26.1.2010
Posty
20
Moje ulubione runy to Masowe Zniszczenie oraz Armia Ciemnosci :dribble:
 

MrBezio09

New Member
Dołączył
26.1.2010
Posty
20
To masz dobry gust dobry jest tez deszcz ognia i przyzwanie demona :samoboj:
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ja zazwyczaj używam starej poczciwej kuli ognia.Może nie zadaje jakichś wielkich obrażeń ale fajnie się nią uderza. W G3 całkiem przyjemnie dla oka wygląda podczas lotu :)
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Ja jakoś nigdy nie bawiłem się specjalnie zaklęciami (ani razu nie przeszedłem G2 do końca). Ale jak sobie nie radziłem z jakąś grupą bandytów, brałem zwój Deszcz Ognia - potężne zaklęcie, świetnie wygląda.
 

lendzio

New Member
Dołączył
23.1.2010
Posty
13
Deszcz ognia , najlepsza Runa jak dla mnie na późniejszym etapie gry - wymiot : ]
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Synek ale spamujesz tymi tematami
co do tematu armia ciemnosci ,siedniesz sie i pozamiatane
 

Fireveen

New Member
Dołączył
26.1.2010
Posty
11
Fajne są święty pocisk jak się gra magiem a jak paladynem to zniszczenie zła które można dostać niestety dopiero na Dworze Irdorath.
 

xardas.

New Member
Dołączył
9.2.2010
Posty
6
można kodem: i itru_palholybolt
a co do tematu masowe zniszzcenie kula lodu armia ciemnosci i pięść wichru
 

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
Ja lubię święty pocisk (2 shoty i ork lub poszukiwacz nie żyje), masowe zniszczenie (powali nawet smoka) i zdobytą na kodach kulę nieprzytomności (nie zabija ludzi tak samo jak wodna pięść, ale jest od niej mocniejsza).
 

piotr96r

New Member
Dołączył
13.1.2011
Posty
4
Ja lubię zmniejszenie potwora.Mały potwór wielkiej krzywdy nie robi :lol:
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
A ja mam zaufanie do Starej ,Dobrej i Sprawdzonej Kuli Ognia ale pozatym to Deszcz Ognia i Przyzwanie Demona.

Dobra, starczy. Jeszcze raz ktoś napisze posta z samymi nazwami czarów bez jakiegokolwiek, choćby krótkiego opisu, czemu Wam się tak owy czar podoba, dostaje warna.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Piorun Kulisty jest też całkiem fajny nawet . Zniszczenie ożywieńca także się nieraz może przydać jak się spotka jakieś zombie , no można je położyć mieczem ale tym czarem jest o wiele szybciej
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Święty Pocisk wymiata. Można nieźle expić na orkach w dolinie pryz pomocy tego czaru. Także za jego sprawą pozbyłem się smoków i poszukiwaczy. Świetna runa.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Armia ciemności jest jedną z lepszych run w gothicu. Może za nas zabić potężne istoty, lub nawet kilka orków? Amnezja była przydatnym zwojem, ponieważ można było wymigać się z najróżniejszych klopotów,
 

Amness

New Member
Dołączył
16.7.2011
Posty
6
Moje ulubione (2) czary:
- Masowe Zniszczenie. Uwielbiam ją za to, że po użyciu jej wszyscy w okolicy Bezimiennego dedają, czasami ja się bawię w wybijanie ludzi z Khorinis :D
- Deszcz Ognia. Fajnie wygląda, dużo zabiera innym HP. Dzięki temu czaru poradziłem sobie z bandytami z wieży Jacka.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Zdecydowanie stara, dobra bryła lodu. Dzięki niej można każdego Poszukiwacza traktować jak chodzący bankomat. Tłuczesz drania prawie do końca, potem zamrażasz i jak już jest martwy, ale jeszcze stoi, to wyciągasz mu z kieszeni te wszystkie runy, do których normalnie nie masz dostępu.
Zmniejszenie potwora też lubię. Malutkie trolle, golemy i smoki są przerozkoszne :D
 
Do góry Bottom