Wasze Ulubione Zadanie

Status
Zamknięty.

MaxLew

New Member
Dołączył
23.9.2007
Posty
10
Tutaj napiszcie jakie jest wasze ulubione zadanie. Moje na ten przykład to te co trzeba było znaleść 4 kamienie ogniskujące. To było coś. Wymagało jakiegoś minimalnego myślenie i współpracy z przyjaciółmi. Piszcie śmiało.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Dla mnie najfajniejszym zadaniem było znalezienie jaj pełzaczy. Miało to fajny klimat, gdy przedzierając się przez roje tych bestii, wchodząc w głąb ich gniazda, można było zobaczyc ich wielką królową. 2-gim z moich ulubionych zadań było oswobodzenie wolnej kopalni, ponieważ wraz z Gornem trzeba było wycinać kolejne zastępy strażników.
PoZdRo!
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Mnie urzekł quest gdy razem z Gornem szliśmy odbić wolną kopanie z rąk SO. Czemu?
A no temu, że lubię tego najemnika i lubię z jakimś ziomkiem robić rzeźnie. A wtedy to był wręcz "WJAZD" :D. Moje ulubione słówko :D.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Długo się zastanawiałem, ale niestety oparłem się sile argumentów Jodła :lol: Atak na kopalnie przejętą przez SO to jest coś!! Ich setki, nas dwoje ahhhhhh :rolleyes:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Bieganie po obozach i poznawanie świata gry. Zdobywanie szacunku poszczegolnych ludzi w obozie. Choć musze przyznać że najlepiej czulem się wykonując te misje gdy grałem po raz pierwszy. Ten element zaskoczenia i ten klimat...
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Pff... odbicie kopalni ssie :p

Nerwowy Gorn który mnie bił jak atakowałem strażników, Gorn który nie umie wchodzić po większości drabin...

Co do argumentu że lubisz robićrzeźnię, ja wolę robić rzeźnie sam (ewentualnie z Wrzodem hehe :p)... napakowana postać, biegasz i dobijasz biednych, śmierdzących, uciekających górników ^^

Ale co do zadania, mi najbardziej podobało się zadanie... Nieznajomy.

Czyli Chromanin. Jedno z bardziej klimatycznych w grze. Najpierw wchodzimy do przykładnego podziemia - ciemnego, pełnego ślepych dróg... i monstrów do wycięcia. Potem tajemnicza księga, i poszukiwania kolejnych tomów.

I mroczny powrót. Ten głos... "Zabiłeś jednego z nas..." i atak hordy nieumarłych. I martwe ciało starca.
 

Orlo

New Member
Dołączył
28.9.2007
Posty
3
Moje ulubione zadanie to zabijanie szamanów śniącego. Tyle pełzaczy, strażników i szkieletów... super klimacik ;)
Lubię też zadanie odbicia wolnej kopalni, gdy tylko sami z Gornem szlachtowaliśmy strażników. Tylko nie wiem czemu jak strażnika z kuszy zabijałem to gorn rzucał się na mnie z toporem i jak mnie położył mówił: ''Nie ma sprawy, nic się nie stało'' :blink:
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Myślę, że mimo wszystko „Nieznajomy”. Zadanie tajemnicze i dosyć rozbudowane patrząc po kątem innych. Zadanie za pierwszym razem wykonałem „za pomocą” Internetu.
Żeby wykonać owe zadanie trzeba być niezłym wojownikiem, bo z tego co pamiętam w owych podziemiach spacerowało wiele szkieletów.
Chyba nie wielu osobom udało się wykonać to zadanie bez żadnej pomocy. Moim zdaniem najtrudniej wywnioskować z pierwszej książki gdzie znajduje się druga książka, może dlatego właśnie większość osób początkowo zniechęca się tym zadaniem. Z późniejszych ksiąg można już co nieco wywnioskować.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
„Nieznajomy” rlz.
Zadanie zróznicowane, ciekawe dostarcza nam wszytskiego dobrego.
trzeba się namyślić, nie ma bezsensownej walki, czy zabijania.
Prócz tego lubię ulumulum, i zbiernaie składników, potem jest fajne chodzić po zimi orków i nie mogą Cię tknąć.
Ostatnie zadanie to dołaczenie do strego obozu. fajne zlecenia i trochę biegania.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Moim ulubionym zadaniem było zdecydowanie poszukiwanie kamieni ogniskujących... W G1 najbardziej lubiłem się szwędać i zwiedzać jakieś dziwne miejsca, a podczas tego zadania praktycznie tylko się szwęda po dziwnych miejscach i czasem robi sieczkę :D Poza tym wtedy po raz pierwszy pomagają nam kumple :p (mam na myśli, że grają jakąś ważniejszą rolę)

A poza tym Przepis Snafa RLZ... :D
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Mój faworyt to szukanie kamieni Ogniskujących. Zdecydowanie najciekawsze zadanie. Poznajemy dużo interesujących miejsc i do tego walczymy u boku przyjaciół. Poza tym zadaniem będzie "Nieznajomy" ileż ja się namęczyłem jak robiłem to zadanie po raz pierwszy ... ;] Klimat zadania zdecydowanie przebija wszystkie pozostałe.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Najlepszy quest to zdecydowanie przepis Snaffa(czy jak go tam się piszę). Bardzo urozmaicony, długi i trudny. Tyle się napociłem przy tym aby zdobyć grzyby.
I poszukiwania kamieni ogniskujących też były ciekawe, ale bywały lepsze rzeczy np. zbieranie ziół dla przywódcy bagna czy roznoszenia zioła.
 
V

Vergil

Guest
Moim zdaniem najlepszym questem było dołączenie do obozów :)
Ich liebe takie misje, w których trzeba biegać, gadać, zabijać, przynosić... Cud, mióód.
Uwielbiam iść do SO, zdobywać uznanie wśród Cieni, a później iść do SK po listę i pójść do Diega, albo... iść do Laresa, pozwolić mu "urozmaicić" listę, zanieść Diego, wykonać questa, dołączyć do NO. Fajnie też się ubiegać o członkostwo w Obozie Sekty :p Te Dragon Baale xD Ach, jakie to jest fajne xP

Drugim questem jest (nie znam nazwy) to chodzenie po świątyni Śniącego zabijaniu szamanów... Dać tą dziwną kupkę metalu do Xardupka i ptrzymywać Uriziela :D Fajna minka bezika po naładowaniu miecza. XD
Pzdr
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
JA bardzo lubię zadanie z odnalezienie, Gniazda pełzaczy starej kopalni
Muszę przyznać, że zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie jak grałem pierwszy raz
słabe światło pochodni i wszechogarniająca ciemność..dziwne hałasy
to robiło wrażenie i zwalało z nóg klimatem..można było narobić w pory ze strachu
wydawało mi się, że te tunele ciągną się bez końca, że siedzę tam kilka godzin
Naprawdę...jeden z najlepszych questów..a było ich wiele
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Ja najbardziej lubię to co Yeed. Ten klimacik...
Następną jakom lubię to odbijanie kopalni. Rzeźnia na skale całej GD. Fajnie było przed wejściem do kopalni... wszędzie ciała... ten dreszczyk... nie wiadomo co cię czeka w środku... Za drugim razem już się tego nie czuło, a szkoda
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
A mój ulubiony quest to...rozwalanie czarnych goblinów w jaskini, żeby odebrać im almanach ;) hehe kilkunastu czarnych goblinów próbuje mnie zamotać, każdego z nich można rozwalić jednym ruchem... fajna;) z podobnych powodów lubie rozwalanie królowej.

Pozdro
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Najlepszym ze wszystkich zadań, jest sam początek. Gdy pierwszy raz zagrałem za dziwił mnie taki wielki świat gry i jego różnorodność, w każdym Obozie, jesteś inaczej traktowany no i zależy to od ciebie, jak inni na ciebie będą spoglądali. Według mnie to właśnie szacunek ludzi Kolonii jest dla mnie najlepszy. Wszystkie zadania związane z dołączeniem do danego Obozu.
 

Dawido90

New Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
16
Moim ulubionym zadaniem było wymienione tu już - Poszukiwanie Kamieni ogniskujących. podobało mi sie ono bo poprostu lubię współpracować z "ekipą"
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Oczywiście zadanie którego nie daje nam nikt, czyli Chromanin. W kolejnych częściach gry nie było takiego zadania, dlatego ono najbardziej utkwiło mi w pamięci :)
Oprócz Chromanina, spodobało mi się też zadanie z Kamieniami Ogniskującymi, a najbardziej część w kamiennej fortecy, bardzo lubię to miejsce, bo jest chyba najbardziej tajemnicze w pierwszej jak i drugiej części gry (w NK i G3 miejscami takimi były odpowiednio bagna i pustynia).

Pozdro.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Moja najlepsza misja jest zdecydowanie odnalezienie Xardasa...dlaczego?Bo sie fajnie walczy z tymi golemami :p
A potem z tym demonem sie fajnie gada xD
Ale ogolnie dla mnie misja najlepsza ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom