Wasze ulubione misje w G1 i dlaczego

Status
Zamknięty.

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Moia ulubiona misja to ta z almanachem dla sekty dlatego bo lubie pobić goblinó tak żeby gryzły ziemie :twisted: .

PS.Niech światło Innosa spłynie na was. :D .
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
moja to ta z kamieniami ogniskującymi bo to chyba jedno z najdłuższych zadań w grze i że pomagają ci twoi qmple :D
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Cytat lukasa381:
moja to ta z kamieniami ogniskującymi bo to chyba jedno z najdłuższych zadań w grze i że pomagają ci twoi qmple :D

Coto znaczy qmple chciałeś chyba napisać kumple :p No nic wypadki się zdarzaja :D

PS.Niech światło Innosa spłynie na was. :D
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
qmple to taki skrót lamerski ale zawsze chciaż ja jako szanujący się metal powienienem szanować nasz wspaniały polski język
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Moja ulubiona misja to spenetrowanie starej wieży Xardasa uwielbiam truposze
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
To też fajna misja :D
A lubisz to z kamieniem ogniskującym z krypty :twisted:

PS.Niech światło Innosa spłynie na was :D
Duron Może chodzi ci o jedną z nich:
1Test zaufania.
2Jaja pełzaczy.
3Cmentarzysko ogrów.
4Uwolnienie wolnej kopalni.
5Ulu-Mulu.
6Odnalezienie drobi do Świątyni Śniącego.
7Odnalezienie zbroi runowej w starej wierzy Xardasa.
8Pokonanie Śniącego.

PS.Niech światło Innosa spłynie na was :D


BoRyS
Nie bede wiecej edytowal twoich postow, jeszzce jeden raz i dostaniesz ostrzezenie!.
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Jaja pełzaczy... tak... fajna misja... te "wielkie pająki" działają mi na nerwach... uwielbiam je zabijać... a najbardziej królową... no i nazbiera się też sporo doświadczenia.... a to jest początek gry (2 rozdział)
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Moja ulubiona misja to jeśli to można nazwać wyprawa do światyni śniacego oraz zdobycie uruziela i naładowanie go
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
ja lubię zbierać przedmioty potrzebne do ulu mulu. szczególnie, że jak jestem na bagnach to zabieram ze sobą tego pacana co siedzi w tym domku i idę z nim do cieniostwora. koleś zawsze krzyczy "to ja może pójdę po pomoc" i gdzieś ucieka. zawsze mnie to śmieszy. poza tym ta misja daje mnóstwo doświadczenia
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
Moją ulubioną misią jest dla Snafa w SO gdzie trzeba 3 mięsa z chrząszczy :lol: i pięć piekielników a jak się mu zaniesi to jest zysk
zanosisz tyko raz a potrawke z chrząszcza codziennie 3 na dodatek
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Moją ulubioną misią jest dla Snafa w SO gdzie trzeba 3 mięsa z chrząszczy :lol: i pięć piekielników a jak się mu zaniesi to jest zysk
zanosisz tyko raz a potrawke z chrząszcza codziennie 3 na dodatek

Tak.... :wink: bardzo ciekaw i wciągająca misja a jak nagroda za jej wykonanie hohoh :wink: :D :p
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
LOL

Moja ulubiona misja to użeranie się ze wrzodem. A tak serjo to jak cie koles namawia zebyś pomógł mu odzyskać pierścień czy co i potem cie atakują we 3 :/
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Re: LOL

Moja ulubiona misja to użeranie się ze wrzodem. A tak serjo to jak cie koles namawia zebyś pomógł mu odzyskać pierścień czy co i potem cie atakują we 3 :/

No to ciekawa misja tylko trzeba się narazić Bloodwynowi czy jak tam się pisze jego imie a tak apropos czy bezimieny czasami nie wspomina o tym na początku G2 przy rozmowie z bandytą który też był w koloni :?: :?
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Moja ulubiona misją jest odbijanie niecałkiem wolnej kopalni.moge sie wyrzyc na straznikach i pelzaczach
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

Tak spomina właśnie o tej sytuacji :] w rozmowie z bandytą
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
A ja najbardziej lubie misje z Ulu-Mulu, czyli musze pozabijac paru straznikow, blotnych wezy, trolla, ognistych jaszczurow zeby moc dostac ten amulet przyjazni :p (chociaz osobiscie nigdy go nie mialem na plecach osobiscie wolalem topor :D ), a druga ulubiona misja to ta z kamieniami ogniskujacymi :D
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
A warto mieć Ulu-Mulu na plecach można se pochodzić po mieście Orków i nie być ich wrogiem lecz zauważyłem coś dziwnego że gdy pierwszy raz wszedłem do miasta orków strażnicy orkowie wachali rękoma i coś wkrzeszczeli a jak się do nich zbliżyłem odskakiwałi lecz po kilku wizytach zaczeli się zachowywać normalne zaczeli sie przyzwyczajać do bezimienego :? dziwne
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Najfajniejsza misja z kamieniami ogniskujacymi
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Moja ulubiona misja to właśnie ta z kamieniami ogniskującymi, chociażby dlatego, że można walczyć u boku Gorna, Miltena, Diego i Lestera. Sama przyjemność...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom