Wasze najdziwniejsze zdażenie.

Status
Zamknięty.
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
Witam
Mam pytanie.Co wam w gothicu zdarzylo sie najdziwniejszego bo ja raz spadlem z morskigo klify prosto na dziedziniec sekty i nic mi sie nie stalo:)
PS.Jeśli temat już byl albo komuś sie nie spodoba z góry sorry.
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Ja miałem przypadek że gdy pływałem sobie po bagnach to płynąłem coraz głębiej aż ........ wyleciałem w powietrze i trafiłem prosto do jaskini z almanachem
smile.gif
(tyle że tylko raz mi sie to udało)
Albo jeszcze chciałem zobaczyć jak najdalej dopłyne w pław i dopłynąłem aż do bariery a ona mnie tak odepchnęła że doleciałem do wieży mgieł
biggrin.gif
 
Dołączył
31.12.2004
Posty
127
W Gothiq jest dużo bugów ( mi to w sumie nie przeszkadza ) ale najdziwniejszą rzeczą jaka mi sie zdarzyła było utopienie się w garnku ( SERIO ) przypadkiem skoczyłem na garnek i zaczołem się w nim topić !!!!!!!!!!!! mósiałem później wczytywać poprzednie savyi od tego czasu wystrzebałem się garnków
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Widze że nie tyko ja miałem Buga z kociołkiem
biggrin.gif
Biegłem raz po dachach domów i skoczyłem do kotła w którym Snaf robi zupke i co?? Wpadłem i się utopiłem
tongue.gif
. Drugim dziwnym Bugiem było to że robiąc zadanie z Almanachem wyszedłem po drugą księge na tą wieże i nagle po jej wzięciu teleportło mnie do Xardasa :shock: Będac w Wolnej Kopalni i odbijając ją z Gornem wziąłem i zabiłem przy Gornie Strażnika z SO. Gorn pobił mnie (nie przebijał). Dostałem 240 EXP. a on sam po nawiązaniu z nim rozmowy mówi do mnie "Zginął członek SO a Ty maczałeś w tym palce" Coooollllll 8) . Bugi sa supcio. Idzie sie z nich posmiać. Pozdro
 

Gothic-Mag

Member
Dołączył
4.11.2004
Posty
65
Kiedyś zbiegałem po rusztowaniu w Starej Kopalni. Zeby przyspieszyc sobie nieco droge poskoczyłem i zawisnąłem w nicości... Płynąc kraulem. Nie moglem nic zrobić bezimienny wisiał i płynął w miejscu. Dopiero jak wpisalem Marvin i dalem F8 wrócił na ziemie...
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Ja jak mnie gobliny tak nawalały na mośćie że spadłem do wody spadałem ciągle na dół aż spadłem a jeden z tych większych wodospadów przy bagnie i spadając ciągle na dół trafiłem w sam środek starego obozu oczywiśćie rzecz jasna nie przeżyłem ale to był mój najdziwniejszy bug w grze
 

Micz

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
13
Hmmmm. Gdy biegłem obok starego obozu(wschodni mur), skacząc, nagle wybiło mnie w powietrze. Spadałem chyba z 5 sekund, upadając dalej miałem całe życie. Aha i jeszcze pare razy zapadłem sie pod ziemię, biegając po niewidzialnym gruncie.
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
69
Kiedyś gdy mi się nudziło to sobie skakałem tu i tam .I raz miałem coś takiego że skoczyłem sobie z mostu który prowadzi do cmentarzyska orków i skoczyłem sobie do wody i nagle gdzieś poleciałem w powietrze.A spadałem tak chyba z 10 sekund i gdy spadłem to nic mi się nie stało.Tylko taki miałem przypadek.
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Ja miałem coś takiego, że gdy chodziłem sobie po nowym obozie i gdy podszedłem do Baal Kagana ( chyba tak miał na imię ) musiałem trochę wejść pod górkę i nagle nogami zatonołem w ziemi. Było dość zabawnie. Próbowałem skoczyć i zatopiłem się tak, że mi głowa tylko wystawała. Po jakiś 5 sekundach spadłem kompletnie i spadałem ciągle w dół kiedy w końcu przestałem znalazłem się martwy na ziemi w tym samym miejscu, w którym zaczołem tonąć. A innego razu przed starym obozem zapisałem sobię grę i nagle poleciałęm tak, że wylądowałem na murach SO. To były najdziwniejsze zdarzenia jakie mi się przytrafiły
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
bu!

a ja sobie z cytadeli tam gdzie jest ur shak pierwszy raz wyszedlem na sama gore tam i skoczylem poprostu koles mi lecial jak batman normalnie i dolecial do starego obozu wyladowal i nic mu sie nie stalo lol to bylo cos!
 

Sekciarz

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
24
wasze najdziwniejsze zdarzenie

Kiedyś skoczym z klifu . Jak upadłem wpadłem w pustą przestrzeń i wylą dowałem wsekcie.nigdy więcej cos takiego się nie wydarzyło :shock:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom