Wargi za mocne?

Czy według Ciebie wargi w NK są przesadzone?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
W Nocy Kruka niemal wszystkie potwory zostały ulepszone, jednak odnoszę wrażenie że niektóre o wiele bardziej od pozostałych. Przykładem mogą być wargi. W podstawce G2 był to solidny przeciwnik, jednak już w piewszym rozdziale byłem w stanie je zabijać, z pojedynczymi nie było dużo kłopotu, stada to ciężka przeprawa ale nie raz wychodziłem zwycięsko. Teraz jednak rozwaliłem prawie wszyskie potwory w Khorinis a warga nawet jednego ubić nie mogę! Mają bardzo mocny pancerz (słyszałem że ok. 100), więc trudno je trafić krytykiem a one same zabijają mnie dwoma ciosami. Czy Wy też macie odczucie, że za mocno podrasowali wargi?
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Fakt są troche za mocne ale na początku wystarczy je omijać a potem z nimi nie ma problemów. Gorzej z tym bo jak je sie zauważy to zwykle za późno
biggrin.gif
.
 
E

Electric_Dragon

Guest
rzeczywiście trudniej je na początku pokonać ale wargi w sumie nie sprawiają zbytniego kłopotu, trzeba tylko umieć dobrze walczyć
tongue.gif
.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zależy od poziomu naszej poostaci i uzbrojenia to wargi są trudne!! Napewno są trudniejsze niż w GII ale i tak sprawiaja kłopoty. Jedyna rada na początku je omijac a potem już łatwo je zabić!
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Faktycznie zgadzam się ze stwierdzeniem iż Wargi za bardzo podrasowali. Są trudniejsze i to o wiele w NK. Jednak po zabiciu Kruka i podróży do GD już niepowinny sprawiać kłopotów. Za ten czas powinniśmy już być dobrymi wojownikami. Pozdro All
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Nom bardzo trudne sa wargi ja juz mam 23 lvl ciezka szate ognia i warga mieczem nie zabije 3-4 razy i pomnie i wogle przysadzili z duza iloscia wrogow w NK
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
ja to nie gralem w G2 tylko odrazu NK. ale wargi maja ok. 300 pkt. zycia. 2 pioruny starczaja
tongue.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Oczywiście że są trudniejsze ale trzeba zwrócić uwagę na to że w G2 było za nie 150 doświadczenia , a w NK jest za warga 300 doświadczenia więc chyba zrozumiałe że muszą być silniejsze. Ale jak ma się 30 level i dobrą zbroję to można spokojnie pokonać gdzieś tak dwa trzy wargi , ale raczej nie więcej.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
One sprwiają więcej kłopotu niż orki dlatego że orcze ataki można blokowac a ich nie da sie można jedynie odskakiwac do tyłu
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Dla mnie są trudne,ale to zależy który mam level bo np. na 18 lv. sprawiają mi problemy a na 34 lv. żadnych.
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
QUOTE Dla mnie są trudne,ale to zależy który mam level bo np. na 18 lv. sprawiają mi problemy a na 34 lv. żadnych.

no jasne, że zależy od levelu, mi chodziło o piewszy rodział, kiedy to wychodzisz sobie wschodnią bramą w lewo w kierunku latarni Jacka i po pokonaniu dwóch dzików i trzech ścierwojadów napotykasz wargi i.... zonk :!: Przez kolejne 20 leveli musisz szukać innej drogi.
 

w1n0

New Member
Dołączył
24.2.2005
Posty
26
zawsze na poczatku mozesz wejsc gdzies na skalke lub drzewo i czarami je
tongue.gif
no i masz juz wolna droge
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
albo się z bryły lodu zamrarza delikwenta i kilka kombosów(zależy od siły ile) i po sprawie
 

G3org3

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
12
Według mnie gobliny szkielety podobnie jak wargi zabardzo podrasowali
tongue.gif
. W G2 z goblinkami radziłem sobie na spokój około 5 -7 poziomu (nawet ze znaczną grupką) a w NK musiałem je wyciągać pojedyńczo co w przypadku goblinów graniczy z cudem :twisted:

[ : Nie Mar 06, 2005 8:16 am ]
Według mnie gobliny szkielety podobnie jak wargi zabardzo podrasowali
tongue.gif
. W G2 z goblinkami radziłem sobie na spokój około 5 -7 poziomu (nawet ze znaczną grupką) a w NK musiałem je wyciągać pojedyńczo co w przypadku goblinów graniczy z cudem :twisted: [/code]

[ : Nie Mar 06, 2005 8:16 am ]
Według mnie gobliny szkielety podobnie jak wargi zabardzo podrasowali
tongue.gif
. W G2 z goblinkami radziłem sobie na spokój około 5 -7 poziomu (nawet ze znaczną grupką) a w NK musiałem je wyciągać pojedyńczo co w przypadku goblinów graniczy z cudem :twisted: [/code]
 

Maniex

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
18
Co sie dziwicie. Pruducenci chcieli żeby gra była trudniejsza i jest ! I bardzo dobrze bo trzeba się troche pomęczyć a nie odrazu wszystko wyciachać.
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
wargi są bardzo mocne ale najgorszym zwierzakiem jest ognisty jaszczur
150 obronny na wszystko poza magią
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja uważam że wargi są za silne nie mówie że to źle bo fajnie jest że gra jest taka trudna przeszkadza mi za to to że war jest tak samo silny jak cieniostwór. A tak nie powinno być. Powinni jeszcze bardziej wzmocnić Cieniostwora do pozimomu smoczego zębacza :twisted: wtedy było by super
 

sir_John_Rambo

New Member
Dołączył
27.11.2004
Posty
24
Zgadzam sie z kolega wyzej, to raczej smocze zebacze sa za mocne albo cwel (alias cienostwor) jest za slaby...

Wargi natomast nie powinny sprawiac klopotyow wprawnemu mysliwemu, wojownikowi, magowi czy kim tam sobie jestes...
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
No tak wargi są zbyt silne ale tylko na początku! Później walka z nimi to przysłowiowy pikuś. Jeśli ktoś ma problem z nimi to ja mam fajny sposób dla słabych leszczy. Jak cię gonią wargowie to wchodzisz do wody a oni za tobą i robisz tak zeby oni byli w głębokiej wodzie a ty żebyś stał ledwo co na gruncie tyłem do brzegu. Wtedy możesz ich łatać do woli a oni nawet nie drgną!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom