Warcraft 3

Status
Zamknięty.

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
www.w3.xpam.de strona dla miłośników Warcrafta 3. Na tej stronie znajdue się serwer do tej właśnie gry. Oczywiście w 100% legalny. GL&HF
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
A może powiesz coś więcej o samym forum, bo ubogo to opisałeś
tongue.gif
. Napisz czy ma dużo userów itp. itd. Ja sam chodzę na to forum, co prawda postów nie piszę, ale odwiedzam, a jak ktoś, kto nigdy tam nie był, to może po Twoim opisie chyba nie za bardzo się zachęci. Więc może ja to zrobię. XPam to jeden z najwięjszych i najlepszych serverów na świecie. I na dodatek założony przez Polaków
biggrin.gif
. Są tam goście z całego świata m.in. Brazylii, Singapuru, Turcji, USA i można spotkać też z Vietnamu oraz Japonii
biggrin.gif
. No i cała Europa
tongue.gif
. Co do forum to posiada w tym momencie dokładnie 8,614 userów. Jest zarówno w języku Polskim jak i Angielskim. Na stronie podanej przez UbEra jest path do gry
wink.gif
. Ja forum oceniam 10/10 i moja ocena nie idzie od szaty graficznej ani niczego w tym stylu. Po prostu uwielbiam Warcrafta z BNetem a Dota Allstars to już totalnie wymiata (BTW. Dota to jest totalny MoD do Warcrafta
wink.gif
). HF.
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Heh kolejna durna strona. Może pozwiedzaj sobie większe strony i sam stwierdzisz że nie ma sensu robić kolejnego sajta o identycznej tematyce. Tylko stracisz pieniądze na zapłate za server i zmarnujesz czas. Warserwis.pl jest troche większy i bardziej znany od twojej stronki. I choćbys nie wiem co robił i tak wątpie żeby udało ci się przebić ponad gigantów o W3.

Sajt nie otwiera się u mnie xD
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
QUOTE (Ashkael @ 01-02-2006, 15:20) Heh kolejna durna strona. Może pozwiedzaj sobie większe strony i sam stwierdzisz że nie ma sensu robić kolejnego sajta o identycznej tematyce. Tylko stracisz pieniądze na zapłate za server i zmarnujesz czas. Warserwis.pl jest troche większy i bardziej znany od twojej stronki. I choćbys nie wiem co robił i tak wątpie żeby udało ci się przebić ponad gigantów o W3.

Sajt nie otwiera się u mnie xD
A mógłbyś łaskawie uzasadnić swoją wypowiedź? XPam istnieje już sporo czasu a poza tym nie jesteśmy z UbErem ani Adminami tego serwisu ani współzałożycielami
dry.gif
. Wcale nam nie zależy, żeby bić inne servy na głowę, bo wcale nie musimy. XPam istnieje dla graczy, poto, żeby inni mieli gdzie grać i nie mów, że to słaby serv lub strona, bo wcale tak nie jest. Może Ci nie przypaść do gustu, owszem, ale to nie daje Ci prawa nazywania tej storny durną! Serv ma uznanie w całej Europie tak dla Twojej wiadomości. Nie wierzysz? To wejdź na forum, ściągnij patha, wgraj, wejdź na serva i sam zobaczysz ile jest osób z całego świata. Giganci W3? Dość długo w tym siedzę i nigdy o takowych nie słyszałem, co wcale nie oznacza, że podważam fakt ich istnienia
wink.gif
. To tyle, a co do nie otwierania się strony... zdeczka się ośmieszyłeś, bo powiadasz, że nie otwiera się u Ciebie, a mówisz że jest słaby i to mnie najbardziej rozwaliło ;]. A jaką masz przeglądarkę? Ja mam Operę i chodzi zawsze, na FF też
smile.gif
.
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Źle zrozumiałem wypowiedź kolegi :]

QUOTE www.w3.xpam.de strona dla miłośników Warcrafta 3. Na tej stronie znajdue się serwer do tej właśnie gry. Oczywiście w 100% legalny. GL&HF

Wydawało mi się że ma na myśli kolejna głupią strone o tematyce w3 i dodatkowo maja server. Każdy się może pomylić po ciężkich 9 lekcjach :]

I przepraszam tutaj autora tematu bo walnałem ten post tylko przez własną głupotę i zmęczenie :>

P.S Dziękuje Cisu że zwróciłeś mi w pewien sposób uwage bo pewnie nie zauważyłbym tego :]
 

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
Przeprosiny przyjęte xD
QUOTE Tylko stracisz pieniądze na zapłate za server i zmarnujesz czas.

Chciałbym powiadomić Cię że server jest bezpłatny. Niektórzy myślą zę "piracki" server jest zalagowany i źle się gra lecz wielu ludzi grający na tym servie to ludzie z orga, wielu ludzi twierdzi że Xpam jest nawet lepszy ponieważ jest lepszy klimat a ludzie nie są wredni (posiedz 5 minut na kanale pol-1 na orgu). Cisu to mój cioteczny brat i zarwaliśmy niejedną noc na granie w świetny ums DOTA.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Hyhy slyszalem o tym servie wielu osob mnie ciagnelo na niego x] ale jakos jeszcze sie nie skusilem , wole pozostac na bnecie
tongue.gif
jeszcze sporo musze sie nauczyc =] btw. gra ktos na bnecie w roca?

a bym zapomnial pol-1 jak i na rocu i na tft wymiata ^^ , taka beke mam niekiedy z tych glabow ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom