War Site

Status
Zamknięty.

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Ciekawy pomysł ale w forum nie podoba mi sie szata graficzna oraz moim zdaniem jest tam za duż działów
tongue.gif
Jeżeli bym miał oceniaćw skaliod 1 do 6 dałbym note gdzieś koło 3
smile.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
To już przesada reklamowac tak niedopracowane forum z podstawową szatą graficzną która wogóle niepasuje do tematyki strony i logo nietrzymajace się reszty forum samodzielnie został zrobiony tylko napis "War Site". Miernie daje 2/10
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
wink.gif
Forum bardzo marne !! Lecz się ciesze że znowu nie o gothicu. Marny styl forum sub silver jest poprostu żałosny !!Nie podoba mi się także mała lista postów oraz mało userów !!! Logo bardzo słabe także nic nie wnosi do forum moja ocena 3/10
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Forum nardzo marne, kiepska szata grfcznas i totalnie spiep***** logo, jedyny plus, że o jakimś ciekawszym temacie.
Moja nota w skali 10 to 3/10.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Oj Sira które to?? robisz ciągle fora i każde z nich nie trwa wiecej niż tydzien. Nie potrafisz robic dobrych for! tematyka mogła by byc dobra ale nie w twoim wykonaniu. Styl bieda logo do kitu mało userów i życze ci aby przestała robic fora!

Ocena to po znajomosci 2-/10
laugh.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Błeeeeeee.Taka fajna tematyka forum a ty sira skopałaś ją jak nic.Forum bez klimatu , Badziewne logo.Brak userów i klimatu bo podstawowa szata graficzna.Jedyne c ow nim dobre to że nie o gothicu. 1/10 bo 0 chyba dać nie moge
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Według mnie forum miernie zrobione, już chyba moje lepsze... żart
biggrin.gif
. Dobra, powiem szczerze nie interesuję się tą tematyką, iwęc nie będę się rejstrował... Wiem, ze chcesz rozreklamować to forum, aby przyszli do Ciebie userzy (nie dziwę Ci się), ale zanim to zrobisz, zamieść ogłoszenia na mniejszych stronkach, a nie od razu na Gothic UP
laugh.gif
. Ale życzę Ci powodzenia, choćby dlatego, że nie drążyłaś dalej tego Gothicowego tematu, tylko zrobiłaś forum o tematyce wojennej
cool.gif
.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Tematyka może i być tylko zmień tę szatę graficzną bo teraz wygląda to jak jedna wielka masowa produkcja. forum musi mieć swoje charakterystyczne motywy którę będą rozpoznawalne przez userów. Dzięki czemu będzię coraz słynniejsze ale w takim wypadku nie masz z czym wypaść do ludzi
dry.gif
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
Powiem ci plusy..ok lets go!
+ Ciekawy temat forum-gry wojenne
eee...teraz minusy
dry.gif

-Mało userów
-Kiczowa Szata i logo
-Widać ze userzy robią często SPAM
Popraw minusy, dodaj nowe rzeczy i bedzie ok
cool.gif

Pozdrawiam
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Ehh poco robicie fora kture po krutkim czasie znikają albo są ale nic sie w nich niedzieje?
Jak już robicie fora to na stałe bo sam pisałem w przećiągu kilku mięśiecy na kilku forach siry no ale cóż mam nadzieje że z tym będzie inaczej.
No ale co do samego forum to kiepskie jedyne plusy jakie dostrzegłem to:
-Tematyka
-W końcu foro nie o gothicu
cieniutko cieniutko popracuj nad tym foro to może coś z tego będzie.
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
smile.gif
I własnie takiego fora szukałem o Drugiej Wojnie Światowej gdzie są Gildie
smile.gif
chętnie poczekam aż foro się rozwinie tylko dlaczego jest Kipesciutka szata graficzna bez obrazy nie lepiej dać Szaty do Klimatu Forum ?
dry.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom