Walka Z Trollem

Status
Zamknięty.

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
Czy według was jeden troll na calego Gothica jest ok? mysle ze nie:(
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Jeden troll, chyba ze dwa cieniostwory i kilka demonów . Potworów jest mało, no chyba że liczyć ścierwojady i szkielety, to w sumie jest ich nawet... nie, wciąż za mało.
Mimo, że świat nie jest bardzo mały, niestety w porównaniu z poprzednimi częściami to potworów jest zdecydowanie niewiele.
Dlatego większość graczy kończy grę w okolicach 30 lvl ;-)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jeden troll
18 golemów
5 cieniostworów, albo nawet 6
masa szkieletów
12 błotnych węży

Zdecydowanie za mało tego tutaj. To w zupełności nie w porządku.
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
we wczesniejszych Gothickach jak sie chodzilo po lasach to sie przynajmniej uwazalo co sie dookola dzieje a tu w Arcani to idziesz i idziesz przed siebie bo i tak masz takie bronie i pancerze dobre ze musisz wygrac:) ps zawsze mozna uciec :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Bo Arcania jest liniowa do bólu. Osobiście na trybie Gothic ukończyłem grę dwa razy (za drugim razem nie zginąłem ani razu)
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
jaosobiscie przechodze Arcanie 2 raz i jestem na etapie koncowym tzn moge wejsc do wieży teleportacyjnej do Xardasa ale nie pojde tam bo nie bede mógł chodzic po całym swiecie :) a chce pozabijac wszystko co chodzi po swiecie :) martwi mnie to ze niektóre miejsca sa nadal niedostepne mam na mysli kopalnie jedna na 100% i skrzynie gońców lesnych :( jakos nie napotykam zadnych trudnosci w walce z innymi stworkami:)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
skrzynie gońców idzie normalnie otworzyc
wystarczy wytrych

jaka kopalnie? ze starym cieniostworem?
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
przy bramie do srebrowodu chyba patrzac na brame na wprost w prawo jest sciezka nie pamietam jaki to kierunek a wiec w prawo jest wieza i ta kopalnia jak wyjdziesz na ta wieze widzisz zamek i u dolu zala ta farme gdzie w pierwszej kolejnosci przychodzisz po zabicu bandytów na moscie . ps jakos nie moge otworzyc tej skrzyni mimo iz mam zdolnosc otwierania zamkow nie mozna nazwac to otwieraniem wytrychem bo nie ma opcji ze nie da sie skrzyni nie otworzyc hehe a pozatym wyskakuje komunikat ze w tym momecie nie jest dostepne otwarcie skrzyni chce ja otworzyc dla zasady i swojej satysfakcji. jesli nadal nie bedziesz wiedzial gdzie tajaskinia uruchomie gre i ci dokladniej napisze.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Klucz do skrzyni Gońców Leśnych, tej za karczmą Rozdarta Dziewica jest na południowy wschód od gospody, niedaleko obozowiska Lorna w krzakach - zacząłem grać od nowa i ostatnio go szukałem (wcześniej myślałem, że był on w jaskini gdzie jest Kopacz - błąd) ;)

szkel można gdzieś w plikach gry sprawdzić ile jest danych potworów czy spisałeś to sobie? Przydatna informacja.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Spisałem to sobie. Rodzaje można sprawdzić ale ilość to już trzeba notować. Zrobiłem sobie coś takiego bo chciałem potem to do czegoś wykorzystać.
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
mozesz zaznaczyc na mapie i dac screna do tego miejsca gdzie jest ten klucz :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom